Bannerlord Eski Harita Neden Değişti?

Users who are viewing this thread

Koyu renkli olmasını kesinlikle tercih ederim,ortaçağ için bu kadar pastel boya hem temaya uygun değil hem de göz yoruyor bence.

Last edited:
Arkadaşlar bu renk meselesini tartışmaya gerek yok tamamen zevk meselesi ve tartışılacak bir şey değil. Burada eleştirilmesi gereken kısım şuanki sefer haritasının texture kalitesinin kötü olması ve köy şehir modellemelerinin öncekine göre çok daha kötü olması. Umarım el atılır buralara, zaman kalırsa.
Yetkililer şu haritayı değiştirirler umarım 480 p kalitesinde harita 2015 de ki harita harikaydı umarım eski haritayı getirirler ama umut yok maalesef.
Normalde öyle karanlık değil eski harita öyle çıkmış sadece ve daha hoş duruyor şimdiki harita kaliteli durmuyor 1080 p de de oynaşan 720p hissi veriyor maalesef.
Texture kalitesi hakkında büyük ihtimal bana karşı görüş çıkacaktır bundan dolayı şimdiden benim gibi düşünen arkadaşların olduğunu göstermek isterim.

Eskisi gerçek bir orta çağ oyunu oynanışı izlediğimi hissettiriyordu. Şimdi pastel boyayla çizilmiş gibi. Bayağı downgrade yemiş.

Bidahaki çıkana kadar oyunluk bir hayatım kalmaz :grin:
Bundan sonraki oyunları bence öyle 8 yıl sürmez. AAA oyunlar 8 yılda yapılıyor (cyberpunk, rdr2), zaten bu oyun 2 3 yıllık oyun. Bannerlord tam sürüme çıktıktan ve dlc leri de çıktıktan 2 3 yıl sonra duyrulur yeni oyunları bence.

Bundan sonraki oyunları bence öyle 8 yıl sürmez. AAA oyunlar 8 yılda yapılıyor (cyberpunk, rdr2), zaten bu oyun 2 3 yıllık oyun. Bannerlord tam sürüme çıktıktan ve dlc leri de çıktıktan 2 3 yıl sonra duyrulur yeni oyunları bence.
Bir dahaki oyunu geçtim Bannerlord tam çıksın şükür dicem.

Back
Top Bottom