Bannerlord Ekran Görüntüleri

Users who are viewing this thread

Dünden kalma birkaç mp ekran alıntım var. Ufak yorumlar eşliğinde atayım dedim..:

XTJMp.jpg

Despawn noktasına gidemeyen, takılı kalmış at sürüsü.

k4GmM.jpg

Bir şekilde havada asılı kalmış ceset.

HCUm4.jpg

Güzel duvar kaplaması/formu. Keşke bu kuşatma haritasındaki tüm merkezi duvarlar/kuleler bu tipte yapılsa. (En merkezdeki eski tip taş örgü kule ve duvarlar bu güzel tiple pek uyumlu gözükmüyor, ikisi aynı anda olmuyor gibi)

bCSBO.jpg

Gene suya dalıp çıktıktan sonra, alternatif güzerhagtan düşman bölgesine girdim. Tam daha da ilerleyip, akışı bozacak şekilde bayrak alacaktım ki, spawn noktaları değişti; herkes yakınımda spawn olmaya başladı, planım suya düştü.
(Aynı anda birden çok bayrağı alabilmek kötü bir özellik bence. Sırayla tek tek alınmalı. Genel çarpışma akışı bozulmamalı, özelde isteyen istediği güzergahta özel çarpışma verip düşmanını zayıflatır, o da ayrı ve gerekli) (spawnlanma alanları da tek tek sırayla alınan bayrağa göre değişmeli. spawn noktalarının her iki takım için değişir nitelikte olması zaten beğendiğim bir özellik, sadece tek tek alınan bayraklara göre ayarlanmalı)

_va7e.png

Yetenek ağacındaki at ile ilgili geliştirmelerden birinin son seviyesi: Zıplama %300 arttı.

wsuUl.png

Estetik Biniş

aHQxY.png

5TffS.png

Witcher tepeleri? Güzel.

eiW_T.jpg

VSqfY.jpg

Kafasız muhafızı tekmelemeye çalışıyor

Bugün pravende ugradım. Şehir önceden böyle degildi diye düşünüyorum. Güncelleme alan şehirlerden biri olsa gerek..

Çehresi güzelleşmiş bu şehirin. Binalar, duvarlar çok güzel duruyor. Halen tıkalı-atıl sokaklar olsa da karakterli yapılmış sokaklar, detaylı yenilikler var. Şehir dışına gidip gelen yapay zeka bolca gözleniyor ve ayrıca şehrin dışında (2 tanecik de olsa) biri yakın biri birazcık daha uzak; ufak iki yerleşke de gördüm. Güzel olmuş tüm bunlar. + Sanki NPC sayısı fazlaydı. Kalradya haritasıyla da daha bir uyumlu geldi bana bu yeni sahne.
Yapanlara saglık.

Bifex.jpg

BAYJa.jpg

eCdh9.jpg

7T-Wm.png

Bugün pravende ugradım. Şehir önceden böyle degildi diye düşünüyorum. Güncelleme alan şehirlerden biri olsa gerek..

Çehresi güzelleşmiş bu şehirin. Binalar, duvarlar çok güzel duruyor. Halen tıkalı-atıl sokaklar olsa da karakterli yapılmış sokaklar, detaylı yenilikler var. Şehir dışına gidip gelen yapay zeka bolca gözleniyor ve ayrıca şehrin dışında (2 tanecik de olsa) biri yakın biri birazcık daha uzak; ufak iki yerleşke de gördüm. Güzel olmuş tüm bunlar. + Sanki NPC sayısı fazlaydı. Kalradya haritasıyla da daha bir uyumlu geldi bana bu yeni sahne.
Yapanlara saglık.

Bifex.jpg

BAYJa.jpg

eCdh9.jpg

7T-Wm.png
Sondaki kale burcunda bunları hiç görmedim çok güzelmiş

Ufak bir gece provası
ABp7w.png
Şehirlerde hiç ışık olmaması sadece beni mi rahatsız ediyor? Meşaleler bana kalırsa çok az, mesela fotoğrafta o çatı kısmında 1 tane ışık kaynağı yok. Belki de çok karanlık değil diye koymamışlardır da havayı daha fazla karartıp ışık kaynağını çoğaltmak bence daha iyi olur.

Şehirlerde hiç ışık olmaması sadece beni mi rahatsız ediyor? Meşaleler bana kalırsa çok az, mesela fotoğrafta o çatı kısmında 1 tane ışık kaynağı yok. Belki de çok karanlık değil diye koymamışlardır da havayı daha fazla karartıp ışık kaynağını çoğaltmak bence daha iyi olur.
Hızlı yaptıgım bir çalışma, detaylı ışıklandırma yapmadım. Ama doğru, daha karanlık ortamlarda, önemli yerler değişik ışıma güçleriyle ışıklandırılmalı. "Aman çok karanlık gözükmüyor etraf" diye karanlıktan faydalanmamak saçma.

>Spdeki eksiklikler baya zaman alacak zaten de mpye böyle "gecenin değişik saatlerini-renklerini" yansıtabilen farklı karanlık haritalar lazım evvela.

Bu ne emek, bu ne harikalık hocam elinize sağlık çok güzel olmuş.
1 saat anca sürmüştür yapmam, fazla bir emek yok. Her yeri orantılı yapmadım, tepeler de çok kaba, bazı ufak hatalar vs var.
Ama fikir vermesi açısında gayet yeterli, en azından modcular görsün yeter. Bu hali bile hoş duruyor zaten, övgün için sağol.

Back
Top Bottom