Bannerlord Ekran Görüntüleri

Users who are viewing this thread

pvkLU.jpg

88KOe.jpg

Bu oyun içi görsellerdeki ağaçlara baktığımda şimdikilerden iyi gözüktüklerini düşünüyorum. Sizce de önceden oyun görüş mesafesi normalmiş gibi durmuyor mu?
Çok haklisin, şuanda yükleme mesafesine dair bir kırıntı bile yok ortada. Bilerek mi kıstılar diyeceğim ama çektiğim videoyu yapımcılara ilettiklerini söylediler eğer bilerek kisilsaydi bunu söylerlerdi herhalde.

Bugün Teveayı ziyaret ettim(betaları yüklemiyorum, ana sürümden ana sürüme)..
Mevcut köy içi baya canlanmış fakat harita kapsamında yapılaşmada bir genişleme yok. Ayrıca oturak halen havada.

zLYal.jpg

At bile garipsedi.

O grafikler ile iyi oynuyorsunuz helal olsun ben katlanamıyorum.
Ahahhah insanlar bannerlord u harbiden bozukken bile oynayacak kadar istiyorlarmış galiba

FOTOSahibi arkadaş Bana15 fps ile AC Spartalı ve Witcher 3 bitiren arkadaşımı hatırlattı 50 fps de gözüm kanıyor benim çimde ki bozukluk yüzünden önüme bakamıyorum çözüm bulanıklık, fulleyin önünüz kapansın rahat oynarsınız

Ahahhah insanlar bannerlord u harbiden bozukken bile oynayacak kadar istiyorlarmış galiba

FOTOSahibi arkadaş Bana15 fps ile AC Spartalı ve Witcher 3 bitiren arkadaşımı hatırlattı 50 fps de gözüm kanıyor benim çimde ki bozukluk yüzünden önüme bakamıyorum çözüm bulanıklık, fulleyin önünüz kapansın rahat oynarsınız
Orta ve yüksekte rahat oynuyorum fakat savaşları 1000 kişi ile yapmak istediğim için kısmak zorundayım. Bide çok stabil değil ani düşüşler sinirimi bozdu düşürdüm ayarları bende.

R22q04.png

"Jephalia ile Jephalia"

Biraz oynadıktan sonra developer console ile eğlenmeye karar verdim. Oynarken şöyle bir şey karşıma çıktı:
Uzun bir süre sonra Khuzaitlerin başına geçtim, Batanyalılar ile savaşıyorum. "Acaba konsoldan kahramanı zindanda gözümün önünde öldürürsem ne olur?" dedim. Sonuç:

O8MTrX.png

Artık ölü adam hikaye anlatabiliyor. :smile:
beW2wJ.png

Klan lideri olarak oğlunu gösterebiliyor.
fv7Mc0.png

Ve hatta benimle barış yapabiliyor. :smile:
Barışı para ile yaptım, kale verseydim oyunun çökeceğini düşündüm, çökmeseydi de Batanya sonsuza kadar yaşardı herhalde. :grin:

Steam Community den arkadaşın biri kız kulesiyle birlikte istanbulu yapmış bence harika :smile:

Gerçekten oyunda olsa uğraşırmıydın ? ben uğraşmazdım çünkü gereği olmaz ise neden yapasın ki ? belki görevle olabilir , aslında çok şey geliyor aklıma ama işte

Tüccar olarak calradiaya adaletle hükmetmek istersen, balık tutup satarak yola çıkabilirsin. Balık tutmak sadece bir kszanc yolu, daha niceleri oyuna eklenebilir. Gereği var.

Avcılık 'v.0.0.1 beta' hazır. ? Umarım ilerleyen zamanlarda geliştirirler. Köylerin arazileri geniş, yerleşim yerlerinin dışına birkaç av hayvanı koysalar, vurup et, deri, post bile toplasak yeterli olur herhalde..

Avcılık 'v.0.0.1 beta' hazır. ? Umarım ilerleyen zamanlarda geliştirirler. Köylerin arazileri geniş, yerleşim yerlerinin dışına birkaç av hayvanı koysalar, vurup et, deri, post bile toplasak yeterli olur herhalde..
Tek derdim bunlar işte olmayan sosyal aktiviteler.

Back
Top Bottom