Bannerlord Ekran Görüntüleri

Users who are viewing this thread

Bu Haritanın ilkabahar mevsimli versiyonu 1.5.8 son sürümünde ışıklandırması bir farklı geldi bana aynı şeyi yaşayan var mı? Bir önceki farklıydı gibi geldi sanki.

NgSEop.png

Venire, Videre, Vincere

Oyunun çoğu iç mekanında bende böyle gözükmeye başladı bu sürümde. Görüntü çamurlaşıyor.

jB5PV.jpg

hLOHA.png

2HbBZ.png

oDQPG.png

kz1aQ.png

kz1aQ.png

Şehir içindeki hoşdurmayan kalıntılar temizlenirse, oklarla gösterilen alanlar kullanıma açılırsa, tüm ara yollar açık hale getirilirse, harita bir şehir örneği. Şehrin yerleşimi, dağlar, ağaçlar çok güzel. Şehirdeki noksanlıklar + ışıklandırma iyileşmeli.

Kentde dolaş, ormanda dolaş olarak değiştirilmeli diye düşünüyorum. Şu spawn noktalarını ya da artık atla dolaşmayı ne olur düzeltin, düzeltin, düzeltin.

Şehirlerin hepsi farklı farklı kendine has tasarımlarıyla olsa tamam dicem bende bu olaya.
Bütün yerleşkelerin birbirinden farklı olacağını söylüyorlar da, bu farklılık pazarın sağ değilde solda olması tarzında olacaksa büyük hayal kırıklığı olur.
Gerçi; böylesine berber getiren yapımcılar en fazla nasıl farklı şehir dizaynını becerebilir onu düşünmek lazım.

Bütün yerleşkelerin birbirinden farklı olacağını söylüyorlar da, bu farklılık pazarın sağ değilde solda olması tarzında olacaksa büyük hayal kırıklığı olur.
Gerçi; böylesine berber getiren yapımcılar en fazla nasıl farklı şehir dizaynını becerebilir onu düşünmek lazım.
Çok üzücü bir durumda maalesef oyun aylar önce konuşuyorduk bu konuları o zaman bile görünen köy kılavuz istemez diyorduk keşke haksız çıksaydık dostum..

Back
Top Bottom