Bannerlord downgrade

Users who are viewing this thread

Hayır. Adamlar oyun çıkmadan önce küçük köyleri geliştirilip şehir yapabileceksiniz demişlerdi. Ancak oyunda çok fazla şehir olması ve köylerin gelişmesi farklı sorunlara yol açıyor diye bunu yapmadılar. Diğer bazı şeylerin de kötü sonuçlandığı için oyundan çıkardılar.

Küçük kardeşim demişti ki "Bu nasıl savaştan kaçmak? Elinde kılıç kalkan ile arkasına bile bakmadan koşuyorlar" ve aslinda kardeşim haklı. Dönüp tekrar savaşmayacaksa hızlanmak için elindeki tüm silahları yere atıp canı pahasına kaçması lazım. Kaçarken bir iki kafasını çevirip en yakınındaki npc'ye veya en yakındaki kişi biz isek bize bakmalı(yüzündeki korku belli olsa ne güzel olurdu). Bu animasyon değişikliği oyuna büyük hava katar.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sence taleworlds öyle bir şey yapar mı? ben sana söyliyim taleworldsun öyle bir animasyonla uğraşma olasılığı %10 falan.

Last edited:
Yaptılar zaten sonradan kaldırdılar
yok hayır animasyon olayını diyorum(düzelttim şimdi), taleworlds "askerlerin korktuğunu belli etmek için etrafındaki düşmanına bakıp yüz ifadesi" yapması gibi rdr2 seviyesinde bir detayı oyuna bırak eklemeyi düşünmez bile gülerler geçerler bu yazılarımıza.

yok hayır animasyon olayını diyorum(düzelttim şimdi), taleworlds "askerlerin korktuğunu belli etmek için etrafındaki düşmanına bakıp yüz ifadesi" yapması gibi rdr2 seviyesinde bir detayı oyuna bırak eklemeyi düşünmez bile gülerler geçerler bu yazılarımıza.
Doğru. Ama onlar düşünmüyorsa biz düşünelim; Bir animasyon ile oyuna seviye atlatmak resmen.. Yakında yeni tavuk modellemesi ve ek olarak horoz modeli eklerler.

Doğru. Ama onlar düşünmüyorsa biz düşünelim; Bir animasyon ile oyuna seviye atlatmak resmen.. Yakında yeni tavuk modellemesi ve ek olarak horoz modeli eklerler.
O tavuk modelini de geçmiş yıllardaki prototipden alıp yeni modelledik diye gösterirler yapmadıkları şey değil

Back
Top Bottom