• The forum has been updated. For an explanation of some of the changes, head over here.

Bannerlord Dizi | İntikam

Currently viewing this thread:

Optimized-intikamm-1.jpg

Selam arkadaşlar. Hayırlı günler dilerim. Gününüz güzel geçsin. Youtube'de takip ettiğim güzel bir abi var ve bannerlord dizi çekiyor. Bu şahaseri sizin de görmenizi istedim. 2 tane bölüm çekildi. Bu şekilde çekilen youtube de ilk video olduğunu düşünüyorum, araştırdık bannerlordda böyle dizi çekeni göremedim. Eğer varsa onları da atarsanız zevkle izlerim ve diğer forumdaki arkadaşlar da yararlanır. Diziye gelecek olursak Ankarzios adlı kahramanın Kalradya'da yaşadığı sorunların başlangıcından itibaren süre gelen hikayesini ele alıyor. Dediğim gibi 2 bölüm çekildi 3. bölümü çekiliyor yolda. Videoları izleyip şu şöyle olsa güzel olur, bu böyle olsa daha iyi olur dediğiniz bir yer olursa söylerseniz not alır iletirim. Onun dışında genel olarak yorum yaparsanız nasıl olduğunu bilmek isterim. Yapıcı eleştirilere ve önerilere göre dizinin kalitesi daha da artacaktır. Eğer yanlış bir konuysa veya kurallara aykırı ise söylenirse düzeltirim. Onun dışında bölümler geldikçe konuyu düzenleyip bölümleri ekleyeceğim. İyi seyirler, iyi forumlar dilerim.

İntikam 1. Bölüm

İntikam 2. Bölüm

İntikam 3. Bölüm

Last edited:
Hocam emek vermişsiniz ama gameplay gibi olmuş fazla diziye benzememiş kusura bakmayın

Evet ilk 2 bölüm biraz öyle oldu nedeni ise videoyu çeken abinin kendi kanalında farklı bir içerik çıkarmak istemesiydi normal bir gameplay yerine en azından anlatıp oynamayı tercih etmişti ama 3. bölüm daha düzgün bir şekilde olacak oyun içi gameplay gibi değil de kendi yazıp çektiğimiz bir şeyin üstüne bir video yapılmış olacak. İlk 2 video tamamen oyunun kendi hikayesine bağlı kalarak çekilmişti 3. bölüm dediğim gibi oyunun yine ana görevlerine bağlı kalınacak kardeşlerini bul ve diğer budalalığı araştırmak gibi ama onlara ulaşana kadar araya bizler bir şey yazıp karalayacağız ve öyle çekeceğiz. Yorumun için çok teşekkür ederim 🙏 bu arada çok haklısın bundan mütevellit 3. bölüm ve daha sonra olacakları kendimiz yazıp ona göre çekeceğiz bir kaç göreve sadık kalarak. 🥰

UgurTRN

Regular
Evet ilk 2 bölüm biraz öyle oldu nedeni ise videoyu çeken abinin kendi kanalında farklı bir içerik çıkarmak istemesiydi normal bir gameplay yerine en azından anlatıp oynamayı tercih etmişti ama 3. bölüm daha düzgün bir şekilde olacak oyun içi gameplay gibi değil de kendi yazıp çektiğimiz bir şeyin üstüne bir video yapılmış olacak. İlk 2 video tamamen oyunun kendi hikayesine bağlı kalarak çekilmişti 3. bölüm dediğim gibi oyunun yine ana görevlerine bağlı kalınacak kardeşlerini bul ve diğer budalalığı araştırmak gibi ama onlara ulaşana kadar araya bizler bir şey yazıp karalayacağız ve öyle çekeceğiz. Yorumun için çok teşekkür ederim 🙏 bu arada çok haklısın bundan mütevellit 3. bölüm ve daha sonra olacakları kendimiz yazıp ona göre çekeceğiz bir kaç göreve sadık kalarak. 🥰
Hocam güzel birşey çıkarsa izlerim kendi kaleminizle bir hikaye çok şahane olur diye umuyorum kolay gelsin :smile:

Hocam güzel birşey çıkarsa izlerim kendi kaleminizle bir hikaye çok şahane olur diye umuyorum kolay gelsin :smile:

Tekrardan teşekkür ederim. 3. bölüm oyunun gameplayi ile alakası olmayan (yani ilk 2 bölümde olduğu gibi herkesin yaptığı görevleri ve konuşmaların barınmadığı) tamamen bizim yazdığımız şekilde ilerleyecek bir video olacak. Diğer bölümler de öyle olacak çünkü diğer türlü dediğiniz gibi biraz gameplay havası oluyor. Elimizden geldiğince kalemimizi sık sık kullanacağız ve güzel bir şey olacağını düşünüyorum. 3. video ya yarın sabah ya da çarşamba günü yüklenecek ilk 2 bölüm ve o bölüm için düşünceni ayrı almak isterim arada sence fark var mı yok mu onu söylersin.🤗 Güzel yorumun içinse tekrardan teşekkürler dostum. 🌹

Arda Ensar

Recruit
En dikkatimi çeken şeylerden birisi ses kalitesi genelleme yaptığım zaman oyun dizileri veya herhangi bir konuda videodaki kişinin mikrofonu uçak motoru gibi ve ya "buh" sesi geliyor ama burda yok. Onun dışında kaliteli bir şekilde çekilmiş ve emek verilmiş benim hoşuma gitti şahsen gözüme çarpan çok büyük bir kusur bulamadım hatta kusur bile bulamadım aa bu kötüymüş demedim. Ama olsa iyi olurmuş dediğim 2 şey var:
1-Bence güzel bir fon müzik ile bu dizi zevkini daha güzel aşılayabilirsiniz.
2-Çok fazla yapılcak yer yok ama ufak tefek efektler ile biraz süslenebilirdi video.

Gene genelleme yapıcak olursak bence çok güzel ve 1. bölümü izledim sadece çok hoşuma gitti şimdi 2. bölümü izlemeye gidiyorum ellerinize sağlık :smile:

Anoworatz

Recruit
Emek kokuyor, ufak tefek eksikler olacak tabii. Ama o da hep beraber giderilecek diye düşünüyorum. Başarılar.

En dikkatimi çeken şeylerden birisi ses kalitesi genelleme yaptığım zaman oyun dizileri veya herhangi bir konuda videodaki kişinin mikrofonu uçak motoru gibi ve ya "buh" sesi geliyor ama burda yok. Onun dışında kaliteli bir şekilde çekilmiş ve emek verilmiş benim hoşuma gitti şahsen gözüme çarpan çok büyük bir kusur bulamadım hatta kusur bile bulamadım aa bu kötüymüş demedim. Ama olsa iyi olurmuş dediğim 2 şey var:
1-Bence güzel bir fon müzik ile bu dizi zevkini daha güzel aşılayabilirsiniz.
2-Çok fazla yapılcak yer yok ama ufak tefek efektler ile biraz süslenebilirdi video.

Gene genelleme yapıcak olursak bence çok güzel ve 1. bölümü izledim sadece çok hoşuma gitti şimdi 2. bölümü izlemeye gidiyorum ellerinize sağlık :smile:

İyi seyirler dostum. Efektler üzerinde çalışacağız sağ olasın eksik olma. 🤗

Emek kokuyor, ufak tefek eksikler olacak tabii. Ama o da hep beraber giderilecek diye düşünüyorum. Başarılar.

Sağ olasın inşallah. 🌹

Homerøs

Section Moderator
Dizi, hikaye tarzı konuların yeri burası. O yüzden buraya aldım konuyu, emeğinize sağlık.

Top Bottom