Bannerlord Coop Modu Geliştirilmesi Hakkında

Users who are viewing this thread

Henüz fark etmeyenler olabilir diye böyle bir konu açmak istedim. Twitch üzerinden canlı olarak co-op modu geliştirmeye çalışan bir yayıncı var. Yanlış anlamadıysam yaklaşık 6 ay gibi bir sürede modu bitirmeyi planlıyor. Mod sandbox üzerinde geçecek. Dikkatini çekenler için buraya Twitch link'ini bırakıyorum.

en çok istenilen ama bi türlü kavuşamadıgımız olay bu.yeni gördüm ama sorunsuz şekilde tamamlanıp çıkarsa,en önemli modlardan birisi olur bence.

Co-op şuan için çok manasız değil mi ? En azından Diplomasi seçeneklerinin arttırılması ve yapay zekanın daha iyi seviyelere getirilmesi lazım, onun hazzı öyle alınır bence.

Forum hesabımı açmamın sebebi en başında CO-OP hakkında neler var, neler eklenebilir tarzı soruların cevabını bulmaya çalışmamdı. Hiç eksi yanlarını düşünmedim, sürekli bir arkadaşımla birlikte görevleri tamamlamanın nasıl bir hissiyat oluşturacağını hayal ettik, olumsuz bir sonuç bulamamıştım. Oyun ayarları zorlaştırılarak co-op ile denge sağlanabilir, bu oyuncuya kalmış bir şey. Bence sağlam bir güç tarafından bu Bannerlord CO-OP fikrinin üzerine düşülmesi gerek. Düşüncelerim bu kadardı.

Forum hesabımı açmamın sebebi en başında CO-OP hakkında neler var, neler eklenebilir tarzı soruların cevabını bulmaya çalışmamdı. Hiç eksi yanlarını düşünmedim, sürekli bir arkadaşımla birlikte görevleri tamamlamanın nasıl bir hissiyat oluşturacağını hayal ettik, olumsuz bir sonuç bulamamıştım. Oyun ayarları zorlaştırılarak co-op ile denge sağlanabilir, bu oyuncuya kalmış bir şey. Bence sağlam bir güç tarafından bu Bannerlord CO-OP fikrinin üzerine düşülmesi gerek. Düşüncelerim bu kadardı.
Too complex

Yanlış hatırlamıyorsam hâli hazırda böyle bir mod var ( baktım ama bulamadım ). Fazla bug içeriyordu bir de oyun zorluğunu ayarlamakta çok başarısızdı. COOP oynamak elbette güzel olur ancak oyun şu an buna hazır değil gibi. Modder arkadaş dengeleme konusunu düzgün yapabilirse keyifli bir mod olur.

Yanlış hatırlamıyorsam hâli hazırda böyle bir mod var ( baktım ama bulamadım ). Fazla bug içeriyordu bir de oyun zorluğunu ayarlamakta çok başarısızdı. COOP oynamak elbette güzel olur ancak oyun şu an buna hazır değil gibi. Modder arkadaş dengeleme konusunu düzgün yapabilirse keyifli bir mod olur.
Senin bahsettiğin mod server ile tüm dünyadan oynanabilen şeysi. Benim bahsettiğim mod ise local olarak iki bilgisayarın aynı sandbox seferinde oynaması. Benzer olduğu kadar farklı şeyler bunlar. Geceleri Türkçeyi unutuyorum kusura bakmayın hocam.

Back
Top Bottom