Bannerlord Community Discord Sunucusu (Türkçe) bannerlordcommunity.com

Currently viewing this thread:

Rfoishag

Sergeant
unknown.png


Bannerlord Community Nasıl Kuruldu?
Bannerlord Community DadFneih'in Bannerlord topluluğuna ve özellikle Türk Bannerlord topluluğuna katkı sağlamak, erken safhalarda oyuncuların oyun içi sorularını/sorunlarını ve takım arkadaşı ihtiyaçlarını gidermek için kuruldu.
Misyonumuz
İnsanları oyundaki geliştirmelerden haberdar etmek, yardıma ihtiyaç duydukları her alanda elimizdeki imkanların her biri ile yardım etmek, takım arkadaşına ihtiyaç duyduklarında onlara takım arkadaşı olmak ve elimizden geldiğince topluluğu canlı tutmanın yolunda etkinlikler düzenlemek. Aynı zamanda sunucumuz klanların oyuncularını seçtiği ve sunucumuz tarafsız bölge olduğundan diğer klanlarla birlikte oynamayı seçtikleri bir bölgedir
Gelişimimiz
Farklı ülkelerden ve çeşitli Mount And Blade çevrelerinden gelen üyelerimiz ve yetkili kadromuz ile ulaşabildiğimiz her milletten her topluluğa yardım etmeye başladık. Zaman içinde bize eşlik eden klanlar ile topluluğu iyice tanımaya başladık, serveri kurduğumuzda bildiklerimiz oyunla ilgiliydi zaman geçtikçe iyice topluluğun içine girdik. Sonrasında genelde Kaptan Modu yoğunluklu 6v6'lar ve etkinlikler gerçekleştirdik.
image0.png


Eventlerimiz
20 ve 27 Haziran Kaptan Turnuvaları
Devamı çok yakında!

Yetkili Kadromuz
Sunucu Sahibi: Rfoishag 🇹🇷
Admin/Teknik İşlemler : DemirK2 🇹🇷
Moderatör/Dizayn,edit işlemleri: Kodein 🇹🇷
Yetkili: Monsieur Biblouche 🇫🇷
Yetkili: SatDeliAslan 🇹🇷


unknown.png

bannerlordcommunity.com
Discord
Twitter
Instagram
KAPAK.jpg
 
Last edited:
Top Bottom