Bannerlord şu an için alınır mı?

Users who are viewing this thread

Sana şöyle söyleyeyim; Battania olarak oynuyorum ve haritanın yarısını işgal ettik. Bazı sorunları olsa da çok keyif veriyor. Özellikle partini geliştirme aşaması gerçekten ilgi çekiyor. Şu an 'keşke' dediklerimin en başında 'keşke görev çeşidi daha fazla olsaydı' geliyor. Genelde köy ağasının kızını dağa kaldırıyorlar, sen de güzel para veriyor diye başlangıçta dağdan hatun indiriyorsun. Sonra kervan düzüp, dükkan satın alıyorsun. Parayı kırıp partine habire şarap - bira dolduruyorsun.

ilk gün aldım ve 1 saat içinde 3 crash yedim ve iade ettim.Crash olayı düzelmiştir şuan ama oyunda ekstra bir özellik yok şuanlık warbandı modlayıp da aynı zevkleri alabilsin.Grafikleri,atmosfer ve animasyonlar güzel ama bunlar savaş için güzel oluyor.Diğer kısımlar eksik deli gibi savaş yapıcaksan alabilirsin.Rp kısmı zayıf şuanlık bende ilerleyen zamanlarda alıcam şuan için savaşlar ön planda ve güzellerde.Senin ne istediğine göre değişir oyunun alınırlığı.

Oyun ne maalesef diyalogsuz bir oyun örneğin evlilik bile hadi evlenelim hadi evlendik şeklinde olup bitiyor birden ve evlendikten sonra düzenlik karımızın çocuk doğurduğunu ve hamile kaldığını öğreniyoruz hemde aylardır uğramadığımız şehirde kalmasına rağmen bu konu zaten insanın gururuna dokunuyor kuzalitlere diz çöktürdüm aserayları kılıçtan geçirdim bataniaya akınlar düzenledim imparatorluğu şehirlerine sıkıştırdım ama karımın beni aldatmasına ses edemiyorum ha tabi 25 tane çocuğum var varis sıkıntısı çekmiyorum ancak karımla en küçük bir diyaloğumuz bile yok umuyorum ki oyun tam sürümüne çıktığında diyaloglar şuan olana oranla %1500 falan artar ancak savaş hissini veren bir oyunu yine yapmışlar doğrusu özellikle multiplayer olarak çokca vakit geçirilebilen bir oyun o kale kuşatmaları 6v6 maçların tadından yenmez doğrusu 100 saat oynadıktan sonra aşşağı yukarı görüşlerim böyle alınır mı kısmına gelirsek 135 lira ortalama bir mekanda oturup 1 saatde verilecek hesap 100+ lira olduğunu düşünürsek çok düşünülmez alınır crackli

şu bahsettiğiniz detaylar çok basit detaylar. öncelikle fakirlerin de oynamasını sağlamaları lazım. kendimi kastediyorum. adamlar saldı piyasaya oyunu bütün bugları crashleri istekleri değerlendiriyorlar. 8 yıl tabi az değil ama olan olmuş biten bitmiş. optimizasyon düzelmese bile en azından çeşitlilik artsın millet oynasın bol bol. biz de ekmek banarız artık ne yapalım

Back
Top Bottom