Balkon Sahnesi Neden Yok?

Sizce balkon sahnesi eklenmeli mi?

• Evet manzara seyretmek ve halkı selamlamak güzel olur.

• Hayır ihtiyaç duymuyorum.

• Olsa olur olmasa da. Ben yine arar bir yüksek tepe izlerim manzaramı

• Tereyağı dökebileceksek neden olmasın

Results are only viewable after voting.

Users who are viewing this thread

Açıkçası bu konu hakkında Taleworlds ne düşünüyor bilmiyorum ama Balkon Sahnesi eklenmemesi şu esnada hazırlanan sahneleri ziyan eder. Bir şehre girdiğimizde tüm manzarayı seyretmek için bir tepe aramaktansa gidelim Lord'un Salonuna ve ordan balkona çıkıp izleyelim tüm şehri. Hatta rol yapmak için güzel fikirler de üretilebilir örneğin Halkı selamlamak gibi. Veya dümdüz Leydiyi ikna etmekten önce Leydiyi balkona yalnız bir alana davet edebilir ve manzara esnasında teklifimizi sunabiliriz. Hatta ve hatta Leydi ile ilişkimiz düşük ise leydi bize bir bahane bulup ( "Babam hazretlerinin gözü önünden ayrılmam münasip olmaz" gibi) balkona gelmekten vazgeçebilir. Bu fikir kalelere de eklenebilir ayrıca. Hem yerleşim yerlerine girmek için güzel bir sebep olmuş olur. Ne düşünüyorsunuz?

Last edited:
@MArdA TaleWorlds Hocam vaktinizi çalmak istemem ama buraya etiketlenebilecek en uygun kişi kim bilemedim bu sebeple sizi etiketledim. Böyle bir plan var mı acaba yok ise bu konuyu Developerlara taşımanız mümkün müdür? Belki kayda değer bir fikirdir

İlettim ancak yapabileceğimizi sanmıyorum, hali hazırda sahnelerin elden geçmesi ve yeni sahnelere böyle bir tasarım yapılması çok uzun zaman ve iş yükü ekleyecektir.

İlettim ancak yapabileceğimizi sanmıyorum, hali hazırda sahnelerin elden geçmesi ve yeni sahnelere böyle bir tasarım yapılması çok uzun zaman ve iş yükü ekleyecektir.
Anladım hocam. Şansımı denemek istedim en azından. Fikrin güzel olabileceğini düşündüm ve lord salonlarında yapacak çok bir şey olmuyor genelde. Eklenirse güzel olur eklenmezse canınız sağolsun

Daha tahta çıkma-Taç töreni- Evlilik töreni yok balkon konuşması istiyor:grin:
efenim erken erişim süresince bazı Feature'ların eksik olacağını zaten biliyorduk. Bunlardan biri de evlilik merasimi. Lakin bahsettiğim mevzu hakkında herhangi bir habere erişemememden mütevellit böyle bir sual sorma gereksinimini gördüm kendimce. O yok bu yok diye bir şey istemez isek oyunun hali vahim kalır.

efenim erken erişim süresince bazı Feature'ların eksik olacağını zaten biliyorduk. Bunlardan biri de evlilik merasimi. Lakin bahsettiğim mevzu hakkında herhangi bir habere erişemememden mütevellit böyle bir sual sorma gereksinimini gördüm kendimce. O yok bu yok diye bir şey istemez isek oyunun hali vahim kalır.
Erken erişim mi? Bu doğrudan yapım aşaması bence. Ben böyle toplulukla iç içe "yapım aşaması" süreci görmedim. Muazzam!

Beta sürümüne gelen şehirlerin bazılarında (mesela Jalmarys) balkon sahneleri var lord salonuna girmeden dışarından merdivenle çıkılıyor.
uk9Vz.png
Qn-gR.png
08epC.png
VYGqI.jpg
OFJs_.png

Ortsya
5ZR71.jpg
YjFp9.jpg
Ag0Ox.jpg
qad9T.jpg

Zeonica
rLU7v.jpg
vyAuX.png
Ktv84.jpg

Last edited:
Bu oyunda bence görülmeye değer bir güzellik yok.Şehirler köyler hep aynı materyalden olduğu için bana hep kopya ve ruhsuz geliyor

Evet her yerde aynı texture kullanıldığından bir çok defa şikayet ettim fakat pek takan olmadı tahmin edilebileceği üzre. Güya yeni tasarlanmış şehir şunlara bak
Evet spoilerları açtığımda üzüldüm aslında görsel olarak tamam güzel neyse ama asla içine çekemiyor,sanki ortaçağda lord şehri müteahhite vermiş gibi heryer taş ve hiç canlılığı yok

çok güzel fikir hakkaten hoşuma gitti
Bence de öyle. Lord salonları çok büyük ama içerisinde pek yapabileceğimiz eylem yok, veya keşfedebileceğimiz şeyler. Eklenmesi çeşitlilik açısından hoş olur. İlla bağlamaya gerek yok, eğer iş yükünü hafifletecekse bir kapı ekleyip yükleme ekranı ile de çıksak balkona beni yine tatmin eder

Bu oyunda bence görülmeye değer bir güzellik yok.Şehirler köyler hep aynı materyalden olduğu için bana hep kopya ve ruhsuz geliyor
Bir +1'de benden.Sadece şehrin içine girme nedenim bir tane var o da bazen şehrimde bulunan baldırı çıplak çetelerden dayak yeme isteğidir.Cidden harika bir ince detaycılık mesela koca kralım ama egomu törpülüyorum öylelikle...Mütevazilik önemli!

Last edited:
Mevcut sahnelerin tekrar modifiye edilmesindense, halk meclisleri, senatolar, Soyluların tartıştığı bir sahneye hayır demezdim, öyle yerlere balkon ekleyebilirler mesela.

Mevcut sahnelerin tekrar modifiye edilmesindense, halk meclisleri, senatolar, Soyluların tartıştığı bir sahneye hayır demezdim, öyle yerlere balkon ekleyebilirler mesela.
Kesinlkle. Şehir içinde lord salonu yakınlarında veya Salonun içinde senato olması lazımdı. Tartışma sahnesi görmeyi bende çok isterim.

Mevcut sahnelerin tekrar modifiye edilmesindense
Umarım böyle bir şey yaparlar çünkü şimdiki sahneler çok donuk,o sığınak lideri ve adamlarının gelişi o kadar robotik duruyor ki(1v1 de yenerseniz arkadaki adamların kütük gibi durmasını geçtim) insanın göz zevkini bozuyor

Back
Top Bottom