Bakan değiştirme / Halktan birisini nasıl bakan atayabilirim?

Users who are viewing this thread

Merhaba, kendi imparatorluğumu yeni kurdum ve oyun benden bakan atamamı istedi. Seçenekler arasında yanımda bulunan yoldaşlarımın isimlerinin bulunduğu şıklar ve halktan birisini ata gibi bir şık bulunuyordu. Ben bir yoldaşımı atadım fakat grubumdan ayrılınca kaleye gittim ve ekibe tekrar katılmanı istiyorum dedim o da yerime kimi bakan atamak istersiniz diye bir soru sordu, fakat şıklar arasında artık halktan birisini bakan ata diye bir şık yok, yalnızca diğer yoldaşlarımın isimleri var. Tekrar halktan birisini nasıl bakan atayabilirim bir yolu var mı? Evlenip karımı atamak'ta istemiyorum. Yardım edecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Tekrar halktan birisini bakan atayamazsınız. Halktan birisini bakan atamak zaten geçici bir durumdu ve bazı seçenekleri kullanamıyordunuz. Eğer gerçek bir bakan atadıysanız şimdi, zaten yapılması gerekeni yapmışsınız. Eşim bakan olmasın, hiçbir yoldaşımı da bakan vermek istemiyorum diyorsanız yeni bir yoldaş bulup onu bakan atayabilirsiniz.

Kirigaya Kazuto said:
Tekrar halktan birisini bakan atayamazsınız. Halktan birisini bakan atamak zaten geçici bir durumdu ve bazı seçenekleri kullanamıyordunuz. Eğer gerçek bir bakan atadıysanız şimdi, zaten yapılması gerekeni yapmışsınız. Eşim bakan olmasın, hiçbir yoldaşımı da bakan vermek istemiyorum diyorsanız yeni bir yoldaş bulup onu bakan atayabilirsiniz.
Tüh be isyan etmeden önce evlenseydim keşke karıyı nereden bulacağız şimdi :facepalm: şiir de beğenmiyorlar ki.

Back
Top Bottom