Bahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
2021'de 3. Dünya Savaşı mı yoksa uzaylı istilası mı? Yaratıcı fikirleri alalım.

1fYlQA.png

Gerci su yeni forum da biraz zaman gecirdikten sonra anliyorsun neden forumun öldügünü. Guzelim forum gitti. Bannerlord kotu ciksa bu kadar uzemezdi beni. Allahsiz yonetim.

unknown.png

Yıllardır bu forumda olup Bannerlord'u hiç merak etmeyen, oyunun yayınlanması durumunda alıp oynamayı aklının ucundan bile geçirmeyen var mıdır acaba benim gibi?

Bu online eğitim olayını hiç sevmedim; kendi doğal ortamımda benim ilgimi çekecek çok başka şeyler var. Ne güzel okula gidiyorduk diyeceğim de bizim Boris'in korona olduğunu da gördük.
Asosyal biriyim; okula gitmemekten sıkıldım :meh:

beta kodu olup da önümüzdeki 1 hafta içerisinde oyunu çok oynamayacak/oynayamayacak olan varsa kodunuzu alırım. ben hariç herkese göndermiş anladığım kadarıyla pis talewords. 1300 saatim var ben piç miyim bana niye göndermediniz eyyyyyy taleworlds

şu yukarıdaki iletiyi yazdım diye 1 hafta susturma aldım. üstüne moderatör özelden tek yönlü hayırlı olsun mesajı attı bana :lol:

haftada 50 ileti gelen forumda böyle bir politika izlemek neden anlamış değilim açıkçası. eskiden olsa uyarı muyarı alırdık, 1 hafta nedir? neyse yine sansürsüz "piç" yazdım susturulma cezamı ve özellikle hayırlı olsun mesajlarınızı bekliyorum sevgili @Homeros

Açıklama yapmak zorunda değilim ama yine de kendimi ifade edeyim. İzlenen bir politika yok, ben kendi inisiyatifi kullandım. Uzun süredir forumdasın ve kuralları biliyorsun. Buna rağmen açık bir şekilde o kelimeyi alaycı bir dille yazabiliyorsun. Burasının yaş ortalaması yüksek olsa anlarım. Eskiden aldığın uyarı muyarılar da bir işe yaramamış ki kuralları bildiğin halde umursamazca davranıyorsun. Hak edilmiş bir uyarıydı ve bunu burada dile getirmen, beni şikayet etmen çok komik. Hala olgunlaşamadığını gösteriyor.

Zaten hiç aktif değildim forumda, yeni temadan beridir hiç giresim gelmiyor foruma ya. Ah eski turunculu site, neredesin...

Beyler bayanlar bu forum teması değişmiyor mu yav.

Değiştirebilen olursa acil bana ulaşsın :ohdear:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom