Bahar Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Wuthrad

Grandmaster Knight
Sanma ki derdim güneşten ötürü;
Ne çıkar bahar geldiyse?
Bademler çiçek açtıysa?
Ucunda ölüm yok ya.
Hoş, olsa da korkacak mıyım zaten
Güneşle gelecek ölümden?
Ben ki her nisan bir yaş daha genç,
Her bahar biraz daha âşığım;
Korkar mıyım?
Ah, dostum, derdim başka..

Orhan Veli

Jenerasyon olarak kış ayında gördüğümüz felaketlerin yarısını bile hak etmedik, umarım bahar havası neşeyle gelir.

XlD9o3.png

Yeni konu hayırlı olsun. Bannerlord erişime açılmadan önceki son lakırtı konusu.

forum bilen varsa lütfen aydınlatsın ya. bugün arkadaşın birine şınav çekmede kafa tuttum. gitti işte 21 tane temiz, cilalı orası burası oynamadan tekte seri bir şekilde şınav çekti sonra gücü tükendi çöktü. ben çekmeye başladım 13'den sonra bacağıma bi titreme geldi. 20'ye geldim bacağımdaki titremeden çekemiyorum ki. tekte seri bir şekilde 22 yaptım bıraktım ama 20-21'de sanki nokia telefon gibi titriyordum. o hiç titremeden adam gibi çekti. şınav çekerken titreyeni de ilk defa kendimden gördüm. sebebi nedir daha önce yaşayan var mı? güçsüzlük olduğunu düşünüyorum acep ama ne kadar doğrudur emin değilim. bilen varsa lütfen aydınlatsın.

hayır anlamadığım kısım ben adamdan çok çekmiş olmama rağmen titreyen benim. sondaki zorlanmayı titremeden saymıyorum bu arada. o herkeste oluyor ama bendeki başka bir boyuttaydı ve çıldırdı.

Isınmadan pat diye girerseniz olacağı o. Gün boyu oturuyorsunuz sonra hop şınava. Vücuda şok etkisi yaratıyorsunuz. Birden benchpresse girin aynı durumu yaşarsınız. Ağırlığın altında kalacak gibi olursunuz.

FTR burada:
Isınma önemli faktör. Isınma olmadan girdiğin zaman twitching dediğimiz olay oluyor. Laktik asit hop noluyoruz demeye kalmadan giriyor bacağa, herkesin semptomu farklı tabi bana 4. şınavda şırank diye girer sana 10. da,

Sürekli şınav çekmiyorsan normaldir. Uzun süre boyunca şınav çekmedikten sonra herkesin yaşayabileceği bir şey. Düzenli spor önemli bir şey.

tüm yanıtlar için teşekkür ederim, var olun. yalnız şınav ve mekik falan başlangıç hareketi değil mi ya onları yapmadan önce ısınma yapmaya gerek var mı ki? ısınmaya gelince ne yapayım ki hiç düzgün spor yapmadım hep keyfi takılıyorum. örneğin çok yüzmeye giden biriyim ama bodoslama girerim yani havuza. kafama göre takılır çıkarım. yalnızca eğlence kısmına odaklanıyorum ama titreme nöbeti koydu biraz. üzdü. ne yapabilirim ısınma olarak?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom