başkent yapmak ?

Users who are viewing this thread

numlock01

Veteran
arkadaşlar bi şehiri nasıl başkent yapabilirim ? 1 kadife ve 1 aletler var bundan sonra ne yapmam gerekiyor ?

buyur hocam resim 1 tane şehri düzenle seçeneği var ona giriyorum böyle çıkıyor aletler ve kadifede var.

view.php

resim gözükmesse :

http://tinypic.com/view.php?pic=261p3bt&s=5

başbakanın oraya gidior orda duruyor ve senın tarfına surgun edilenler orada toplanıyor ve sarap fabrikaası fln kurduruyorsun guil masterden(lonca Başkanından Buna Dikkat Et)

TurkishOttoman said:
başbakanın oraya gidior orda duruyor ve senın tarfına surgun edilenler orada toplanıyor ve sarap fabrikaası fln kurduruyorsun guil masterden(lonca Başkanından Buna Dikkat Et)
şarap kısmını ben bulamadım  :???: var mı cidden?

2 tane Şehir Düzenle var. Alttakiyle oluyor. Ve hatta Şehri Düzenle'ye tıklayınca İngilizce yazılar geliyor. Çevrilmemiş... Devam diyorsunuz ve ardından 10 gün içerisinde başkentiniz oluyor.

Ha avantajlarımı nedir,

Karınız varsa başkente gelir
Başkanınız başkentee gelir
Krallığınızın oraya sürgün gönderen lord/kral herneyse. Başkente gelir.

TurkishOttoman said:

aga o kadar uğraştım ama hala şarap fabrikası falan çıkmıyor ben de sen fabrika kurabildin mi?

Sanchez said:
TurkishOttoman said:

aga o kadar uğraştım ama hala şarap fabrikası falan çıkmıyor ben de sen fabrika kurabildin mi?
Şehrin refahı ile ilgili ola bilirmi?

ShadoWalker said:
Sanchez said:
TurkishOttoman said:

Şehrin refahı ile ilgili ola bilirmi?
valla şehrin refahıyla ilgili olabileceğini hiç düşünmemiştim.. bu gidişte uzun süre bana şarap fabrikası haram olcak demekki 3 krallıkla savaşıyorum 2 tane kendi şehrim var sürekli kuşatılıyor

Back
Top Bottom