Başka bir Krallığın Kralı olabiliyor muyuz ?

Users who are viewing this thread

Ben kendi krallığımı kurmadım. komployu durduramadım ve ejder sancağını da Khuzait lideri olan Monchug'a verdim. Bir şekilde Khuzaitler'in başına geçebilir miyim?
Tahtı Monchug'un elinden alabilir miyim ? Yoksa yeni bir save açıp bu sefer kendi krallığımı kurmak için mi oynayayım?

Ne yani sancağı verdik diye kendi krallığımızı kuramayacak mıyız? Bir de bu mu çıktı başımıza? Zaten ilişkim artar diye vermiştim ilişkimi bile arttırmadı ben neden vereyim bu sancağı bir krala böyle anlamsız bir görev mi var? Şimdi krallık da kuramıyorsak çöp oldu koca save dosyası kafayı yiyeceğim ya.

O tek seferlik bir karar . Eğer sancağı bir krala verdiysen bir süre sonra ayrılsan bile kendi krallığını kuramıyorsun . Sancak sende kalırsa kurabilirsin . Zaten hikaye görevi şuan eksik görev bir yerden sonra ilerlemiyor

Ne yani sancağı verdik diye kendi krallığımızı kuramayacak mıyız? Bir de bu mu çıktı başımıza? Zaten ilişkim artar diye vermiştim ilişkimi bile arttırmadı ben neden vereyim bu sancağı bir krala böyle anlamsız bir görev mi var? Şimdi krallık da kuramıyorsak çöp oldu koca save dosyası kafayı yiyeceğim ya.
Çok gereksiz bir görev koca save dosyasını etkiliyor maalesef. Ben de daha sonra kendi krallığımı kurarım düşüncesi ile sancağı verdim. Save yalan oldu. Bunun olacağıyla ilgili bilgi de verilmiyor görevde.

Back
Top Bottom