büyük patch..

Users who are viewing this thread

bende 836mb güncelleme geldi sizde de öyle mi?
Bana da 836 MB güncelleme geldi. Büyük ihtimalle Beta oynayanlara 2.5 GB gibi bir şey geldi. Beta kullanıcılarına 1.3.0 yayınlanmış.

Kimse beta denemiyor arkadaş bu adamlar nasıl hataları fix edip Alfa halini çıkartacak. Neyse zaten Türkçe foruma bakmıyorlar. O yüzden geri bildirimin pek anlamı yok.

Yine meraktan Beta indirip ızdıracap çekeceğim. Ama zaten tüm haritayi dört kez ele geçirdim. O yüzden yanarsa yansın kayıtlar umrumda değil.

yoo ben deniyorum şuan sorunsuz hemde 30 üzeri modla

İlerleyen saatlerde fikriniz değişeceğine garanti verebilirim. En son Beta denediğimde yaklaşık 15 hata bildirimi yaptım.

hocam valla savaşlarda iyileşme var bende.
Evet onu bende fark ettim. Sadece ilk girdiğim savaşta saçma sapan düşüşler oluyordu. Birde her ilk girdiğim savaşta ilk vurduğum adam anlık olarak kayboluyordu. Buna kendi karakterimde dahil. O gitmiş yerine kasma gelmiş sadece :grin:. Ben şöyle bir şey beklemiştim ekran kartı %100 değil de %80 olur gibi..

Bana da 836 MB güncelleme geldi. Büyük ihtimalle Beta oynayanlara 2.5 GB gibi bir şey geldi. Beta kullanıcılarına 1.3.0 yayınlanmış.
iki güncelleme birden geldi . beta 2.3 gb civarı sana gelende 1.1.3 ten 1.2.0 güncellemesi olaiblir

Evet onu bende fark ettim. Sadece ilk girdiğim savaşta saçma sapan düşüşler oluyordu. Birde her ilk girdiğim savaşta ilk vurduğum adam anlık olarak kayboluyordu. Buna kendi karakterimde dahil. O gitmiş yerine kasma gelmiş sadece :grin:. Ben şöyle bir şey beklemiştim ekran kartı %100 değil de %80 olur gibi..
Ekran kartının Vsync kapalı halde %100 olması sorun değil . Olması gereken. Vsync açarak ekran kartı kullanımını düşürebilirsiniz.

Kimse beta denemiyor arkadaş bu adamlar nasıl hataları fix edip Alfa halini çıkartacak. Neyse zaten Türkçe foruma bakmıyorlar. O yüzden geri bildirimin pek anlamı yok.
hocam ben daha çok bakıyolar sanıyordum atılan postlara bakılırsa sayı katlıyo.

Ekran kartının Vsync kapalı halde %100 olması sorun değil . Olması gereken. Vsync açarak ekran kartı kullanımını düşürebilirsiniz.
Dikey yenileme tam şuan. Arzagos ve İstiana görevleri direk başarısız oldu ve sığınaklar görünür oldu. Enterasan.

Atlar birbirini itekliyor. Savaş meydanına ilk girildiğinde atlı okçular sabit
Qwpgxq.png

Performans açısından iyileştirme var gibi ama Yeni bir bug sanırım savaş esnasında birliklerime komut veriyorum Örneğin:dağınık durun diyorum ancak uygulamıyolar aynı sorunu olan varmı?

Back
Top Bottom