büyük patch..

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar Beta versiyonu yüklemelimiyiz sizcce yoksa normal versiyon mu oynamayı tavsiye ediyosunuz?
beta yapımcılar tarafından şuanlık test edilip onaylandı anlamına geliyo ama beraberinde sorunların olduğunu da söylüyo anlamına geliyo sen bilirsin yani :grin:

Herkes uyanık çıktı kimse beta ile sorun yaşamak istemiyor.
hocam tam olarak bilmiyorum biliyosundur diye soruyorum. 2.0 a geçince bunun gibi normal büyüklükte bi patch mi gelir yoksa mekanik olarak eklenen başka büyük özellikler mi gelicek ? ilerde tabi daha var.

hocam tam olarak bilmiyorum biliyosundur diye soruyorum. 2.0 a geçince bunun gibi normal büyüklükte bi patch mi gelir yoksa mekanik olarak eklenen başka büyük özellikler mi gelicek ? ilerde tabi daha var.

Ana odakları Optimizasyon - Çökme ve diğer sıkıntıları çözerek oyunu stabil hale getirmek olduğundan yeni içerik ve özellikler adına konuşmak için erken sayılır.

Bazı Modlarda olan özellikler oyuna entegre edilmiş.

Karakterler artık yaşlarına uygun gözükecek.
Ölü karakterler ve Klanlar ansiklopedi üzerinde farklı gözükecek.

Bunun dışında
Türkçe Çeviriyi düzenlemişler.
Kale kuşatmasında artık savunan taraf duvarlardan aşağıya atlamıyor.
Oyunun başındaki kültür özellikleri oyuna etki edecek.
Lordların birliklerinde artık daha fazla tecrübeli asker olacak.
Lordlar az askerle gezmeyecek partilerini doldurmaya çalışacak.
Esirlerin kaçış oranı birlikte %25 Yerleşimlerde %50 azalmış. Esir lordları zindana tıkın.
Ordular artık kıtlıktan dağılmayacak. Yerleşimlerden gıda alacaklar.
Yaralı askeri olan birlikler yerleşimlerde dinlenecek.

Hero! Geri bildirimlerin ile bizi aydınlat.
Scene loading ekranında direk düştüm oyundan. Şehirdeki bir zanaatkarla konuşmak istedim. O sahneler uzun sürüyor diye. İkinci denemem de bir şey olmadı ama

Bu arada bende hiçbir mod yüklü değil. 1.3.0 beta yaması

yalnız performans iyileştirmesi baya var. bilginiz olsun. 250 vs 250 de sıfır fps düşmesi normalde düşerdi. ancak fps dropları var hala.

Ekran yüklemelerini düzeltmişler gibi 3-4 tane çapulcuya girdim. Ekranlar takır takır geliyor. Ayrıca şehirde tüccara girdiğinizde de girek geliyor ticaret ekranı. Yalnız Türkçeyi düzelteceğiz diye bozmuşlar komple İngilizce olmuş :grin:

Modlarla beta oynamak gibi bir hatayı tekrar yapmam. Modlu oynayanlara betayı tavsiye etmem. Vanilla sevenler bize tecrübelerini aktarsın dedim ama bu gidişle kimse beta yüklemeyecek. Herkesi korkuttuk.

Last edited:
Bazı Modlarda olan özellikler oyuna entegre edilmiş.

Karakterler artık yaşlarına uygun gözükecek.
Ölü karakterler ve Klanlar ansiklopedi üzerinde farklı gözükecek.

Bunun dışında
Türkçe Çeviriyi düzenlemişler.
Kale kuşatmasında artık savunan taraf duvarlardan aşağıya atlamıyor.
Oyunun başındaki kültür özellikleri oyuna etki edecek.
Lordların birliklerinde artık daha fazla tecrübeli asker olacak.
Lordlar az askerle gezmeyecek partilerini doldurmaya çalışacak.
Esirlerin kaçış oranı birlikte %25 Yerleşimlerde %50 azalmış. Esir lordları zindana tıkın.
Ordular artık kıtlıktan dağılmayacak. Yerleşimlerden gıda alacaklar.
Yaralı askeri olan birlikler yerleşimlerde dinlenecek.

Hero! Geri bildirimlerin ile bizi aydınlat.
ne bu beta mı ?

Back
Top Bottom