Azeroth Knights [Aktif]

Users who are viewing this thread

Klanımız tekrar açıldıktan sonraki yaptığımız maçlara ufak bir göz gezdirelim...

Azeroth 12 - 1 Leanor (Kazandık)
Azeroth 12 - 4 Rivia (Kazandık)
Azeroth 9 - 8 TQ (Kazandık)
Azeroth 20 - 5 Leanor (Kazandık)
Azeroth 20 - 4 GR (Kazandık)
Azeroth 12 - 2 BW (Kazandık)
Azeroth 9 - 6 QoP (Kazandık)

Maç tekliflerine açığız.
ilginç

2 aydır okçu oynayıp her el 15-2 oynayan pro gellert abim de gelmiş :grin:

Bu mapde cam0 diye giren bir arkadaş vardı hatırladın mı onu :d
Ben o maçta hata yaptığımı, yapmamam gereken bir şeyi yaptığımı zaten kabul ettim. Bu olayla ilgisini anlayamadım?
Ki o olay sonrasında Wisher'ın her yerden banlanması için en çok çalışan kişilerden birisi oldum bütün PK sunucu sahipleri de buna şahittir. Grynn, wolwen ile beraber bütün her yerde bunlara uğraştık onlara da sorabilirsiniz isterseniz.

Ben o maçta hata yaptığımı, yapmamam gereken bir şeyi yaptığımı zaten kabul ettim. Bu olayla ilgisini anlayamadım?
Ki o olay sonrasında Wisher'ın her yerden banlanması için en çok çalışan kişilerden birisi oldum bütün PK sunucu sahipleri de buna şahittir. Grynn, wolwen ile beraber bütün her yerde bunlara uğraştık onlara da sorabilirsiniz isterseniz.
o kadar oynamışsın oyunu blok zor tutuyorsun millete hile diyorsun uyanmadan

Klanın forum konusunda konuşmak yerine hepiniz özel bir yerden konuşsanız daha hoş olabilir dostlar.

Tartışmalar sadece boş ileti sayısı arttıracak ve bu çok gereksiz bir durum. Hepinize iyi günler dilerim :smile:

Azeroth 12 - 0 KoPL yazısını sil o zaman dostum aşırı cringe gözüküyor yoksa :grin:

tenor.gif

Azeroth 12 - 0 KoPL yazısını sil o zaman dostum aşırı cringe gözüküyor yoksa :grin:
Tek sıkıntın buysa eğer Cerci, tabii ki silebilirim. Gelip bana bunu düzgünce bu şekil anlatsaydın zaten silerdik. Ben bu ortamda kimse ile sıkıntım olmasın diye elimden geleni yapmaya çalışırken defalarca anneme, allahıma küfür edildi. Bence büyümenin vakti geldi artık.

15-2 oynadığım o maçı yazıyorsun ama 1 kere bile okçu geçmediğim maçı forum konusuna yazmıyorsun ilginç
Her gün girip forum sayfasını takip ettiğine göre içine o kadar oturmuş ki İNCİNMİŞSİN belli. Belki aimbot yerine bileklerini kullanmaya başladığında adam yerine koyan olur seni.

Back
Top Bottom