Avrasya Bannerlord Multiplayer Oyuncu Topluluğu

Users who are viewing this thread

QNsSdb.png
Avrasya Multiplayer Oyuncu Topluluğu 2015'den beri farklı isimlerle aktiflik gösteren Warband TR'nin en aktif oyuncu topluluklarından biridir. Genelde Roleplay sunucuları hazırlayarak ortama katkıda bulunuyoruz. Aynı aktifliği Bannerlord'a beyaz yeni bir sayfa açarak taşımayı planlamaktayız.

hByIkh.png

Avrasya Community; başta Warband'ın Persistent Worlds ve Persistent Kingdoms modlarında olmak üzere oyunculara onlarca sunucu sağlayarak oyuncu sayısı aktiflik rekoru kırmış ve oyuncuların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamıştır. Aynı şekilde Bannerlord'da da eğlenceli organizasyonlar yapmayı planlıyoruz. Eğer siz de bu oyuncu topluluğunun bir üyesi olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Discord davet linkinden sunucumuza katılabilirsiniz. Ayrıca bir klanınız varsa ve Bannerlord'da PK gibi modlarda da oynayacaksanız yöneticiden klan lideri permi isteyebilirsiniz.

Daha Önceki Açtığımız Sunucular:

TR_VillageRolePlay (2015)
TR_ZendarlandRPG (2016)
TR_ZendarlandHCRP (2016)
TR_PegasusRPG (2017)
TR_PegasusHRPG (2017)
TR_AvrasyaHCRP (2018 )
TR_AvrasyaRPG (2018 )
TR_AvrasyaRPG (2019) (tekrar)
TR_Avrasya_Event (2019)

44qeiM.png

SogukAteS (Alverrt) - Server Owner
Santafor - Head Staff
Mentalrob (Karma) - Senior Developer
Errayn - Community Manager
Alakazam - Management Staff

sC05zt.png

Eklenecek...

Last edited:
Herkese teşekkürler. Ekibimiz kısmını düzenledim. Bannerlord için kendi roleplay modumuzu ve scriptlerimizi (Türkçe olarak) yazmayı planlıyoruz. developer takımımız bunun için hazır. Ayrıca önümüzdeki günlerde yönetime de yeni üyeler alacağız.

Bannerlord için geliştirilecek Persistent World modülünü Persistent Empires adı altında geliştirdiğimizi buradan da duyurayım istedim. Ne aşamada olduğumuzu ve detaylar için discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bannerlord için geliştirilecek Persistent World modülünü Persistent Empires adı altında geliştirdiğimizi buradan da duyurayım istedim. Ne aşamada olduğumuzu ve detaylar için discord sunucumuzu ziyaret edebilirsiniz.
Başarılar, uzun süredir aklınızda olan bir şeydi :smile: Ek olarak PW'nin yanı sıra PW'ye yakın bir mod daha yapılıyor sanırım, çeşitlilik güzel olacak

Back
Top Bottom