Ateş & Kılıç Teknik Destek - 3x5 CD-KEY Steam Sorun Çözümü!

Users who are viewing this thread

Bende orjinal CD var. Şimdi evdeki ikinci bilgisayar için yeni bir CD key satın alsam bu CD'lerden yükleme yaparak ve yeni keyi girerek oyunu kurabilir miyim ? Yoksa tekrardan oyunu indirmem mi gerekir ?

ferman said:
mrb ben rusya seneryosunda oynuodum baya bi yol katetmiiştim ama oyunu kapadım 2 saat sonra bi açtım oyunda her şey sıfırlanmış paar 0 yetenekler 0 envanter 0 ilişkiler 0 silahlar0 hiç bişey kalmamış benim adamın yerinede tipi gayık

arkdaşlar aynı sorun bende de oldu bir yardımcı olurmusunuz nıye oldu boyle ya sevıye 13 düm bir anda sevıye sıfıra indi çırılçıplak kaldım herşeyım gitti. oyunda otomatik kayıt yapdı nabcam nolur yardımcı olun....

Arkadaşlar ben yeni oyun olan FS'yi aldım ve evdeki bilgisayarıma kurdum ve seriali aktif ettim ancak yakın zamanda üniye gitmeliyim ve laptopumda oynamak istiyorum oyunu şimdi elimdeki seriali laptopa kurduğum oyunda da kullanabilir miyim ? Yada oyunun sadece laptopta çalışmasını istiyorum masaüstündeki oyunu kaldırıp laptopa aynı serial ile yeniden kurmam yeterli mi ?

Edit: Bundan 5 yıl önce herkes birbirine yardımcı olurdu çok değişmiş site  :???:

oyun bilgisayara kuruluyken bilgisayarı formatladık. oyunu aynı serialle kurabilir miyim ?

Oyunu Steam üzerinden oynuyorsan, Steam'ı yükleyip hesabına girdiğinde oradan yükleyebilirsin.Serial'e ihtiyacın kalmaz.

Hardrad of Saxon said:
Oyunu Steam üzerinden oynuyorsan, Steam'ı yükleyip hesabına girdiğinde oradan yükleyebilirsin.Serial'e ihtiyacın kalmaz.
teşekkürler

MERHABALAR
BEN EŞİMLE OYNAYACAĞIM BUNUN İÇİN İKİ KEYMİ ALMAMIZ LAZIM TEK KEY BİZE YETERMİ İKİ AYRI KULLANICI OLARAK AYNİ EVDE 2 PC VAR

BİRDE EN ÖNEMLİSİ BEN İNTERNETTEN ALMAK İSTİYORUM KEYİ ÇÜNKÜ DIŞARIDA ARA BUL ZOR OLUYOR KREDİ KART İLE ALABİLİYORMUYUZ
VE OYUNA İLK BASLAYINCA PARA V.S DESTEK OLCAKMI MESELA HİLE PROGRAM YAZIYOR BENİM İNDİRDİKDEN SONRA SİLENTİNDE OPTİİON AYARDA KULLANMAK SUCMU YADA NE GİBİ KOLAYLIK OLUYOR VE SON OLARAK GERÇEKTEN MÜKEMMEL Bİ OYUN KNİGHT ONLİNE OYUNCUSUYUM NORMALDE BENİ SARDİ K2 BIRAKICAM :smile:

maxsmaxs said:
Ben oyunu satın aldım multiplayer oynuyacağım değilmi ?

Oyunu satın aldığın için tabi MP oynayabilirsin.

_ALKANDOS_ said:
MERHABALAR
BEN EŞİMLE OYNAYACAĞIM BUNUN İÇİN İKİ KEYMİ ALMAMIZ LAZIM TEK KEY BİZE YETERMİ İKİ AYRI KULLANICI OLARAK AYNİ EVDE 2 PC VAR

BİRDE EN ÖNEMLİSİ BEN İNTERNETTEN ALMAK İSTİYORUM KEYİ ÇÜNKÜ DIŞARIDA ARA BUL ZOR OLUYOR KREDİ KART İLE ALABİLİYORMUYUZ
VE OYUNA İLK BASLAYINCA PARA V.S DESTEK OLCAKMI MESELA HİLE PROGRAM YAZIYOR BENİM İNDİRDİKDEN SONRA SİLENTİNDE OPTİİON AYARDA KULLANMAK SUCMU YADA NE GİBİ KOLAYLIK OLUYOR VE SON OLARAK GERÇEKTEN MÜKEMMEL Bİ OYUN KNİGHT ONLİNE OYUNCUSUYUM NORMALDE BENİ SARDİ K2 BIRAKICAM :smile:

Evet 2 key almanız gerekli Steamde haftasonu indirimleri oluyor bir ara 3 dolara düşmüştü

arkadaşlar steamdeki ateş ve kılıç ile ilgili olan archievementsler nasıl olacak,  o kadar oynadım bir gram ilerleme yok.

oyun aktivasyonunda sorun yok oynunun kendisinde sorun var mouse çalışmıyor bir iki araştırma yaptım bu sorun sadece bende görülmüş değil.... biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim ...

YA BEYLER Bİ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİCEM ATEŞ VE KILICI BUGÜN D&R DAN ALDIM ÜRÜN KODUNU YAZDIM STEAM KÜTÜPHANESİNE YÜKLEDİ TAMAM BURAYA KADAR HERŞEY NORMAL OYUNA GİRİYORUM CD ANAHTARINI YANİ SERİ NUMARASINI DOĞRU BİÇİMDE OYUNA GİRERKEN -YANİ MP YE GİRERKEN HERHANGİ BİR SERVERA TIKLIYORUM SERİ NUMARASINI SORUYO ORAYA YAZIYORUM- HERNEYSE YAPTIM HATALI SERİ NUMARASI DİYO BU NEDEN OLABİLİR SORUN NEREDEN KAYNAKLANIYOR LÜTFEN BİR ÇÖZÜM BULUN CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

mertnuri11 said:
oyun aktivasyonunda sorun yok oynunun kendisinde sorun var mouse çalışmıyor bir iki araştırma yaptım bu sorun sadece bende görülmüş değil.... biliyorsanız cevaplarsanız sevinirim ...
bence oyunu silip tekrar yüklersen düzelir

7 Ocak 2014 tarihinde Teknosa'dan Mount & Blade Ateş ve Kılıç aldım. Steam de serial kodu giriyorum ama "The product code you're entered has already activated by an existing Steam account" yazıyor. Daha yeni açtım ama kutuyu. Ne yapabilirim ?

Girdiğiniz Ürün kodu zaten mevcut bir Steam hesabınız aktive etti. Çevirisi Bu İlginç. Yani Bunu Steamde Aktifleştirdin mi? Eğer Öyleyse Kütüphaneden Oyununu Seç Ve Sağ Alt Taraftaki Seçeneklerden Cd-Key'i Aç Ve Onu Kullan. Yok Daha Steam'de Aktifleştirmediysen Bu Kodu Başkası Çoktan Kulanmış Gibi Bir Şey Geliyor Aklıma.

Oyunu daha yeni aldım. Biri kutuyu açıp kodu aldı desem kutu jelatinli yani yeniydi. 'Add game' olayını da denedim ama aynı hatayı verdi yine. Ne yapacağımı şaşırdım :/

Back
Top Bottom