Ateş & Kılıç Teknik Destek - 3x5 CD-KEY Steam Sorun Çözümü!

Users who are viewing this thread

MArdA TaleWorlds

Community Support & Localization
Community Support
Merhaba Arkadaşlar, TaleWorlds ana sayfasında yer alan resmi teknik destek sayfasını çevirip buraya yazıyorum. Çünkü o teknik destek sayfası İngilizce ve oyun aktivasyonunda sorun yaşayan arkadaşlar burayı kullanabilirler.

Soru: Oyunumu yükleyen 'Steam' uygulaması nedir?
Cevap: Oyunun kullandığı Steam uygulaması oyunun tek seferlik basit oyun aktivasyonu içindir. Steam, Steam özellikleri ve topluluğu hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
http://store.steampowered.com/about/

Steam'i ilgilendiren teknik destek sorunları için lütfen bu sayfayı ziyaret edin
https://support.steampowered.com/

S: Oyunu yüklerken sorun ile karşılaştım. Ne yapmalıyım?
C: Eğer oyununuz doğru bir şekilde yüklenmemiş ise lütfen bu adımları tekrar ediniz:

1. 'Blgisayarım'ı açın
2. DVD Sürücüsüne sağ tıklayın (Varsayılan D: sürücüsü)
3. 'Aç' seçeneğine tıklayın
4. 'Setup'a sağ tıklayın ve 'Yönetici olarak Çalıştır' seçeneğine tıklayın
5. 'Oyunu Kur'a basın

S: Grafiksel sorunlar ile karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?
C: Lütfen buradan ekran sürücülerinizi güncelleyin:

Nvidia ekran kartı kullanıcıları:
http://www.nvidia.com/Download/index5.aspx?lang=en-us

ATI ekran kartı kullanıcıları:
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

S: Oyunu bilgisayarımda aktive edemiyorum. Bunu manuel olarak nasıl yapabilirim?
C: Manüel destek konuları için lütfen destek personeline buradan ulaşın
[email protected]

Ateş & Kılıç'ı Kutulu olarak satın alan oyuncular oyunu Steam'e eklemekte sorun yaşıyorlar. Aslında çözüm çok basit. Sorun şu; kutudan çıkan key 3x5 şeklinde. Fakat Steam'in istediği key 5x5 şeklinde. Buda oyuncuların aklını çeliyor. Çözüm dediğim gibi çok basit. Resimlerle buradan öğrenebilirsiniz.

Ateş & Kılıç DVD'sini DVD-ROM'a yerleştirdikten sonra önünüze çıkan Auto-Run menüsünden ilk önce Kur ve sonra karşınıza gelen sözleşmeyi kabul ediyorsunuz. Buraya kadar her şey normal ve olması gerektiği gibi ilerliyor. Karşınıza Steam çıktığı zaman şaşırıyorsunuz çünkü elinizdeki kutuda Ateş & Kılıç'a ait olan CD-Key'in XXXXX-XXXXX-XXXXX şeklinde olduğunu fark ediyorsunuz. Ve Steam XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX şeklinde bir CD-Key istediği için asıl sorun burada başlıyor. Çözüm dediğim gibi çok basit.

Çözüm;
Elinizdeki CD-Key'i Steam'in istediği kutucuklara aşağıdaki şekilde yerleştirin. Ve devam edin. NOT: Aşağıdaki CD-Key uydurma bir CD-Key'dir.

6eed50b3b8230c65c8e985ae8a84d.png

Eğer yanlış veyahut eksik bir şekilde CD-Key'i girmişseniz aşağıdaki uyarıyı alacaksınız. Korkmayın CD-Key'i yanlış girdiğinizden dolayı bu hatayı aldınız. Eğer CD-Key'i tekrar deneyip kabul etmiyor ise şu adresten TaleWorlds Entertaintment destek personeline iletişime geçebilirsiniz.
[email protected]

b5b549333296568184b741a8ce0be.png

Eğer doğru bir şekilde CD-Key'i girmişseniz aşağıdaki şekilde bir ekran karşınıza çıkacaktır.

dbaa12e1ffe4240e0e59724c8f0e2.png

Devam edip oyunu yükleyebilirsiniz.

9326d587291d7bff2062a1f8d0dfb.png

İyi Eğlenceler!

mrb ben rusya seneryosunda oynuodum baya bi yol katetmiiştim ama oyunu kapadım 2 saat sonra bi açtım oyunda her şey sıfırlanmış paar 0 yetenekler 0 envanter 0 ilişkiler 0 silahlar0 hiç bişey kalmamış benim adamın yerinede tipi gayık

moderatörüm flood yapıyorum affedinde ferman bu banada oldu eğer cheatmenu kullandıysan olabilir veya bi bug falan olmuştur

Ya arkadaşlar 2 saattir Steame girmek istiyorum ''Connecting Steam account .....'' yazıyor sonra donup kalıyor Steam'ı açamadım bir türlü lütfen yardım edin ya delirecem...

Selamlar,

Mount Blade Warband oyununu orjinal olarak satın aldım. Bilgisayarıma kurulumunu yaptım, seri numarasını girdim. Ancak oyunu başlatmaya çalıştığımda karşıma çıkan seçenekleri seçtikten sonra ekrana özellikler beceriler hünerler ekranı geliyor. Ancak bu ekranın sağ alt kısmında bulunan tamam tuşu aktif olmuyor. ne kadar uğraştıysam bu bölümü geçemedim dolayısıyla oyunu da oynayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?  :roll:

birolcan said:
Selamlar,

Mount Blade Warband oyununu orjinal olarak satın aldım. Bilgisayarıma kurulumunu yaptım, seri numarasını girdim. Ancak oyunu başlatmaya çalıştığımda karşıma çıkan seçenekleri seçtikten sonra ekrana özellikler beceriler hünerler ekranı geliyor. Ancak bu ekranın sağ alt kısmında bulunan tamam tuşu aktif olmuyor. ne kadar uğraştıysam bu bölümü geçemedim dolayısıyla oyunu da oynayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?  :roll:
Karakterinin adını gir. Ve bütün beceri puanlarını ver.

kale kuşatmasında kaleyi tam alıyorum karşıma microsoft visual c hatası çıkıyor. şuna bir çare bulunsun artık. :sad:

lonelyboy said:
kale kuşatmasında kaleyi tam alıyorum karşıma microsoft visual c hatası çıkıyor. şuna bir çare bulunsun artık. :sad:
Valla ya bendede oluyor bu cok gıcık bide oyunu kaydetmediysen vay haline :grin:

ya benimde küçük bi sorunum var. ben WFAS şifresini aldım ev arkadaşımada verdim ki single oynasın diye ama multiyi görünce beğendi  haliyle kendiside satın aldı ama şimdi ilk açılışta şifre grme ekranı gelmiyo yani şifresini değiştiremiyo haliyle multiye girince bi beni atıyo oyundan bi onu. nasıl şifresini giricez ve oyunun multi tadına doyucaz  ? :grin:

al_sa said:
ya benimde küçük bi sorunum var. ben WFAS şifresini aldım ev arkadaşımada verdim ki single oynasın diye ama multiyi görünce beğendi  haliyle kendiside satın aldı ama şimdi ilk açılışta şifre grme ekranı gelmiyo yani şifresini değiştiremiyo haliyle multiye girince bi beni atıyo oyundan bi onu. nasıl şifresini giricez ve oyunun multi tadına doyucaz  ? :grin:
biriniz oyunu silip tekrar yüklüyecek yeni şifreyle beraber. olmadı yeni steam hesabı açıp yeni key'i tanıtırsınız.

Arkadaşlar oyunu DR'den aldım, oyunu yüklemeye başlıyorum önce steam yüklüyor, sonra devam etmem için bana serial soruyor, kitapçığın üzerinde yazanı aynen giriyorum, bekliyor bekliyor steam sunucusu erişilebilir değil sonra deneyin diyor.
ne yapacağıııım! :evil:

Cevabı zaten kendin vermişsin. Sonra deneyeceksiniz. Bu sorun sizinle ilgili değil, Steamla ilgili bir sorun.

Oyuna giriyorum Microsoft Visual C++ hatası alıyorum oyun kapanıyor hem Spde hem Mpde birçok kişide var bu sorun ne yapmalıyım

Back
Top Bottom