Ateş & Kılıç Genel Bug Konusu

Users who are viewing this thread

Sgt.Frost said:
Şimdi oyunda şöyle bir bug var

Oyunun başında köyler böyle
3pr58.jpg

Bir kaç saniye sonra böyle hal değiştiriyolar.
3pr64.jpg

Bu sadece bendemi oluyor yoksa herkeste var mı?
Banada oldu bütün köy sevgim gidiverdi :neutral: İlk aldığımda "Aaa!Ne güzelmiş şu köylere bak!"Görüntü değiştikten sonra "Peh.Neyse iyiymiş tamam." :grin:

Merhaba arkadaşlar.

M & Warband oynarken sol altta zarar ve atış zorluğu göstergeleri vardı. Ateş ve Kılıç'ta da ayarlar açık ama 2 saat oynadığım halde hiçbir zarar gösterimi vs olması. Bu acaba bug mıdır yoksa bir çözümü var mı? Ayarlar kısmından bu özellikler aktif halde ama... Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.

suffe said:
Merhaba arkadaşlar.

M & Warband oynarken sol altta zarar ve atış zorluğu göstergeleri vardı. Ateş ve Kılıç'ta da ayarlar açık ama 2 saat oynadığım halde hiçbir zarar gösterimi vs olması. Bu acaba bug mıdır yoksa bir çözümü var mı? Ayarlar kısmından bu özellikler aktif halde ama... Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Cheatmenu açtın mı?

Cheatmenü nedir bilmiyorum ama bir şey yapmadım. Oyun ilk başladığında, ilk dövüşümde kırmaya çalıştığım kapı kilidi bölümünde, kapıya ateş ettiğimde kırmızı hata kodları çıktı sol tarafta. 1975 idi sonu sanırım. Ondan sonra da hiç zarar raporu, vuruş zorluğu vs bir bildirim çıkmadı.

Ben bir gün savaşa girdim tam savaşa başlayacaktım ki sığırlar sizin tarafınızda savaşa katıldı yazdı.. Sığırlar adam şeklindeydi.

suffe said:
Cheatmenü nedir bilmiyorum ama bir şey yapmadım. Oyun ilk başladığında, ilk dövüşümde kırmaya çalıştığım kapı kilidi bölümünde, kapıya ateş ettiğimde kırmızı hata kodları çıktı sol tarafta. 1975 idi sonu sanırım. Ondan sonra da hiç zarar raporu, vuruş zorluğu vs bir bildirim çıkmadı.
O zaman steamdan onar olmazsa Ö.M'den konuşalım nitekim konu kirlenmesin.

Kral_faust said:
kemoli99 said:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198026251535/screenshot/616101801703159209
oha ya şuna bakın be oyunum kafayı yedi  :mrgreen:  :evil:
Bu da ortaya çıkan adamım( oyun başlangıcı kıyafetiyle)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198026251535/screenshot/616101801703194265
Senin karakterinin savaş problemi olması lazım.
crysis serisindeki nanosuit'i giymiş gibi koşup savaşıyor (kısaca kodumu oturtuyo  :grin: )

kemoli99 said:
Kral_faust said:
kemoli99 said:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198026251535/screenshot/616101801703159209
oha ya şuna bakın be oyunum kafayı yedi  :mrgreen:  :evil:
Bu da ortaya çıkan adamım( oyun başlangıcı kıyafetiyle)
http://steamcommunity.com/profiles/76561198026251535/screenshot/616101801703194265
Senin karakterinin savaş problemi olması lazım.
crysis serisindeki nanosuit'i giymiş gibi koşup savaşıyor (kısaca kodumu oturtuyo  :grin: )
Yani ülkeler savaşmıyor.

Bende de aynı durum var ve arkadaşın dediği gibi savaş sonrasında En Son Mesajlara baktım.evet bir çok hata oluştuğundan dolayı o kadar çok çıkıyor diğerlerine sıra dahi gelmiyor.Daha oyunu yeni yükledim.Oyun açılırkenki Ayarlar kısmından Hileyi Aç kısmını bile işaretlemedim.Hilesiz oynamak istedim.Herhangi bir trainerda yüklemedim.Oyun başında şu Fransız Jack Quentes mi neydi o bana eski pistolü veriyor kapıya nişan alıyorum ateş ediyorum.Ondan sonra gelen atlı birliklerde savaşmadan önce bir kez sıkayım diyorum indireyim diye bir tanesini hopp kırmızı yazıyla script (yazılım) hatası.Ondan sonrada başta hasarlar falan herşey normal giden oyun bir anda tepe taklak oluyor.Bir daha her savaşta script hatası veriyor.

Buyrun bu da hatanın kodu ve sırası ;
hatah.png

Hatanın nerde ve ne olduğu belli sadece doğru kodu yazmak gerekiyor.Ama doğru kodun ne olduğunu bilmediğim için düzeltemiyorum :S Bir ilgilenirseniz bilgi verirseniz sevinirim ...

Arkadaşlar yeni patchte hala çözümünü bulmadılar bu ne ya 700- 800 adam olan şehrime giriyorum düşmanla savaştıktan sonra  diyorum askerlerim dinlensin yaralı olanlar iyileşsin .Yeni erzak falan alayım moralleri düzelsin . düşman olduğum ülkenin devriyeleri gelip 10 küsür adamla(çoğu zaman 2-3 kişi) 700 kişilik şehre saldırı başlatıyor. yeter bıktım ya zaten şehrin etrafı hep düşman devriyesi 5 saniye de bir dalıyorlar mecbur savaşıyorum zaten ilk tüfek atışında geberiyorlar.Oyundan bıktırdı çar olduğum saveyi silecem yeni açacam artık oyunda ilerledikçe buglar dayanılmaz bir hal alıyor. :evil: :evil:

Karakter sekmesinde ateşli silahlarda kundaklı yayları kapsar diyor. :mrgreen:

Kundaklı yaylar kaldırılmış değil ki oyunda bulamasan bile item editör ile envanterine alabilirsin

Komutan Ortaklaşa modunda arada bir askerler farklı bir oyuncunun emrine giriyor.Seçili görünüyorlar fakat emir veremiyoruz.Komut tuşlarına bastığımızda "Piyadeler,beni dinleyin" gibi yazılar çıkmıyor

Benimde Çok Bug Oluyor Mesela Karakterimin erzağı,ekipmanları yüz tipi herşeyi gidiyor şehirlerdeki kale komutanlarının askerlerimin neden acaba ?

ageofcu said:
Bir oyunu birkaç save ile garantile. Yoksa o bugdan kurtulamazsın.

Denerim İnşaAllah Olur Çünkü Böyle Çok Savem Gitti.Hiç Hile Kullanmadığım Taktirde Cheatmenu'de Dahil :grin:

Back
Top Bottom