Ateş kılıç enhancent modu yardım

Users who are viewing this thread

Deadyusuf

Recruit
Merhaba.
http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=218591.0   
bu linkten enhancent modunu indirdim.Yaptım ama o düzeltme patchini nasıl kurcam anlayamadım yarıdım

Türkçe yaması olması lazım, foruma bir bak. Bendeki türkçe çünkü.

Mod klasörü içerisinde module.ini var. Eğer Resource klasöründe ani_musket_attacks adında bir dosya varsa module.ini'ye;
Code:
load_mod_resource = ani_musket_attacks
Ekle. Ayrıca hatalı kurmuş olabilirsin.

Fotoğrafta Commonres klasöründe ani_musket_attacks adında bir BRF dosyası bulamadığına dair hata vermiş. Bu demek oluyor ki module.ini dosyasında bu BRF ismi;
Code:
load_resource = ani_musket_attacks
Olarak kayıtlı. Resource dediğim klasör, modun klasörü içerisinde bulunur. Resource klasörü içerisinde bu isimde bir BRF ismi mevcutsa bir üstteki dediğim yapacaksın.

Deadyusuf said:
mod klosörü dediğin enhancent modununmu yoksa normal yermi

Mod klasörü. Ayrıca üst üste çift ileti yasak.

Deadyusuf said:
Abla ya da abi şimdi senin o vediğin kodu modulenin içinemi yapıştırcam
Oldu mu güzel kardeşim?
Profilinde bayan görseli olan üyelerimiz hakkında bir şüphen var ise profillerine ziyaret edip cinsiyetini öğrenebilirsin.

Evet. Belgeyi açtığında içinde buna benzer kodlar var, o kısma yapıştır gitsin, diğerlerine zarar vermeden.

Deadyusuf said:
Çok teşekkür ederim abi.Hakkını helal et yordum seni bi deneyeyim bakıyım olmassa yine yazarım
Ne demek. Sorunu çözdüğünde konuya bir asma kilit vurman tavsiyemdir. Bazı troll dediğimiz arkadaşlar aşağılara düştüğünde hortlatmayı çok seviyorlar.

Facepalm.png

Peki. Onun içinde nereye yapıştırdın?

Back
Top Bottom