At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

BlackRains

Banned
Best answers
0
Linke direk tıklayınca (Windows 7) Media Player'la açtı, uzantısı da asx mi öyle birşeydi ama "http://www.taleworlds.com/download" kısmını alıp, ordan Mount & Blade Downloads'a aktarma yapıp ordan indirdim gayet güzel oldu. Sonuç; Elinize sağlık.. :mrgreen:

Ozzdogan

Recruit
Best answers
0
TLSFmirko100 said:
Ama bende hala oyun bu pc de yüklü değil diyor biri dosyaları rar olarak atsın lütfen
aynı sorun bendede oluyo yardımcı olursanız sevinirim  :smile:

KalradyaLordu

Knight
WBNWWF&SM&BVC
Best answers
0
Arkadaşlar, programı indirdim ve çalıştırdım. Fakat şöyle bir şeyle karşılaştım.

Bunun sebebi nedir? Ne yapmalıyım? Her iki seçeneği de denedim. Fakat oyun türkçe olmadı.

Oyunum orjinal.

gkhn

Recruit
Best answers
0
arkadaşlar oyun steam de kurulu fakat türkçe yamayı indirdiğim ve kurduğum zaman, oyun bu bilgisayarda kurulu değil diye bir hata alıyorum sebebini ve çözümünü bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

Kleidophoros

Marquis
M&BWBVC
Best answers
0
Steamdeki oyuna türkçe yama kurulmuyor.
Burdan indir kur, üstüne türkçe yamayı kurabilirsin.
http://download.taleworlds.com/mountandblade_1011_setup.exe

camako80

Recruit
Best answers
0
Sitedeki Mount Blade 1.001 versiyonuna ait Türkçe Paketlerin Linklerinin Hiçbiri Çalışmıyor.

TurkishOttoman

Knight at Arms
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
SalsusAtheos said:
Ya arkadaşlar Warband alsanıza eksiği yok fazlası var
Diyorsunda var zaten sadece m&b nin bazı modları var güzel oynamak için istiyorum birazda olsa türkçeleştiriyor

WarbandCix

Banned
Best answers
0
SalsusAtheos said:
Ya arkadaşlar Warband alsanıza eksiği yok fazlası var
Zaten bende mevcut geçen sene almıştım bütün serisini.
Ama türkçe yama biraz bozuk bende. O yüzden hiç oynayasım gelmiyor.

Abbas AYDIN

Recruit
Best answers
0
beyler ben satın aldım nostalji olsun diye steam aracılığıyla .. oyunda Türkçe Dil yok.. ayriyetten nette araştırdım 1.003 tr sivar . bi ara 1.011 trv1 i indirdim kurdum ama sorun şu ki bir çok yerde ingilizce cümleler ve kelimeler beni sinir etti.( birde oyunu açarken üste versiyom 1.011 yerine 1.003 yazıyor oda sinir edici bir şey. sizin anlicanız 1.011 tr dil yaması yok gibi bişi.)  dil yamasının v.2 çıktı ancak hiç bir yerde bulamıyorum... bazı yerlerde var onlarda ipneline 1.003 ün yamasını koymuş sizden ricam bana 1.011v.2 Türkçe yamasını verirseniz çok makbule geçer. ( Mount&Blade  oyunu)

bu arada link krık güncellerseniz güzel olur