At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

Users who are viewing this thread

Gerçekten SüpeR bir oyun Bence Bir an önce Online Olsa
Ve Türk MMo oyunu olarak piyasaya sürülse Gerçekten Türkiyenin Yaptığı en iyi oyun

Turkoxhamster said:
Gerçekten SüpeR bir oyun Bence Bir an önce Online Olsa
Ve Türk MMo oyunu olarak piyasaya sürülse Gerçekten Türkiyenin Yaptığı en iyi oyun

1- Online mi? MMORPG gibi mi? Yani Knight Online gibi istiyorsun?
2- Ne demek piyasaya sürülse? Piyasada şuan, ve D&Rde 1. sırada.

Yamaya gerek yok çünkü oyun içinde TR dil seçeneği mevcut. Sanrımım pek takip etmiyorsun?

giresunlu said:
cioss tr dosyası var ama full türkçe değil kardeşim.

Bu konu M&B:1.011 TR yaması için olan bir konu. Neyse M&B:Warband 1.127de TR dili geliştirildi. Tamamen çevirliydi zaten. Sadece lisanda buglar oluyordu. Forumda lafı geçildi bunun. Türk oyuncular oyunlara para verip geliştirilimesinde rol olacakları yerde, gidip 1-2 TLye korsan alıyorlar. Yapımcı-Dağıtımcı firmalarda doğal olarak yabancı oyunculara özeniyorlar. Oyunu İngilizce oyna, 1 tane dil bugu göremezsin. Eğer gelicek yıllarda Türk oyuncularda gözle görünür bir değişim olursa ne olacağın kimse bilemez.

Xefor Cioss said:
giresunlu said:
cioss tr dosyası var ama full türkçe değil kardeşim.

Bu konu M&B:1.011 TR yaması için olan bir konu. Neyse M&B:Warband 1.127de TR dili geliştirildi. Tamamen çevirliydi zaten. Sadece lisanda buglar oluyordu. Forumda lafı geçildi bunun. Türk oyuncular oyunlara para verip geliştirilimesinde rol olacakları yerde, gidip 1-2 TLye korsan alıyorlar. Yapımcı-Dağıtımcı firmalarda doğal olarak yabancı oyunculara özeniyorlar. Oyunu İngilizce oyna, 1 tane dil bugu göremezsin. Eğer gelicek yıllarda Türk oyuncularda gözle görünür bir değişim olursa ne olacağın kimse bilemez.

Arkadaşım sen ne saçmalıyosun benim oyunum 1.011de ve o oyunumu bitirmedende yeni sürüm yüklmicem bana full türkçe sürümü lazım ve ben diğer kullanıcılarımız gibi bu dosyayı inidirip kurmak istiyorum.Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma neye muhalefetsin anlamadım yada sadece mesaj kasıyosun neyse. Ayrıca evet dosya açılmıyor...

waxy_jack said:
Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma neye muhalefetsin anlamadım yada sadece mesaj kasıyosun neyse. Ayrıca evet dosya açılmıyor...
2 Yıldır İlk Defa Giriyorsun Ve Kendi Kendine Eleştiriler Yapıyorsun.Ne Bu Baba Tavır ?

Cioss Yanlış Anlamış.Bir Sürü Arkadaş Warbandda Niye Türkçe Sorunları Var diye bıdıbıdı Yapıyorlardı.Warband Kullandığını sanmış.Ne Var Bunda? Hem Sert Bir Dilde Kullanmamış

Ubsilon Xefor Cioss said:
Türk oyuncular oyunlara para verip geliştirilimesinde rol olacakları yerde, gidip 1-2 TLye korsan alıyorlar.

o bile çok pahalı geliyo millete sen ne diyosun :grin:
(adam cd/dvd parasından tasarruf için internetten çekiyo ki ozanman oyun başına 50 kuruş gibi maliyete düşüyo kotasız internet olunca)

bu arada yeni fark ettim hortlakçı olmuşum :grin:

Silverlight said:
Ubsilon Xefor Cioss said:
Türk oyuncular oyunlara para verip geliştirilimesinde rol olacakları yerde, gidip 1-2 TLye korsan alıyorlar.

o bile çok pahalı geliyo millete sen ne diyosun :grin:
(adam cd/dvd parasından tasarruf için internetten çekiyo ki ozanman oyun başına 50 kuruş gibi maliyete düşüyo kotasız internet olunca)

bu arada yeni fark ettim hortlakçı olmuşum :grin:
Tabii canım :smile: Onlar bize çok önem veriyor değilmi 30 lira verip alıyoruz al görmüyonmu türkçeleştirmeler düzeldi fln oyunu türkler yapmış ama en ok dil yaması bizden çıkıyor yine

iyi güzel ama ben zaten ingilizcesini satın almıştım bundada satın almak gerekiyo heralde :smile: bide öbürünün seri numarası kaçtı onu nerden öğrencem onun seri numarasınu bu yamaya girecemde

Back
Top Bottom