Assassin's Creed Serisi

Users who are viewing this thread

Konunun açılması iyi olmuş.Aslına bakarsanız lucy'i zaten 2. oyundada hedef olarak gösteriyordu bazen.a4'ün dedikleri olabilir.Oradaki ruh desmonda birşeyler söylüyor bunun olması gerektiğini anahtarın birşey olduğunu söylüyor ama anlayamadım.

Spoilera al.Oynamayanlar olabilir.

Rivayete göre,Lucy Havva (Eve)'nın soyundan,Desmond Adem'in soyundan geliyormuş.İkisinin çiftleşmesinden doğacak çocuk kıyameti durdurabilirmiş.Fakat gelecekten konuşan ruh,insanların kötüleştiğini ve yok olmaları gerektiğini düşündüğünden Lucy'i öldürtüp,çiftleşmelerini engellemiş

Bu Uplay'den alınacak şeyleri bulamadım.Link var mı?

Sayenizde oyunu bitirmeme gerek kalmadı!Lan amacınız ne oğlum!Spoilere alınca ne bok değişiyo.Yazmayın yaa şunları yazcaksanız özel mesajla atın anasını satıyım.

PS3de bir trophy açılıyormuş.Trophy videosunu izledim.Subject 16 ölmemiş,atasının bedenie sıkışmış.Ayrıca Okız senin bildiğin gibi biri değil diyor ama hangi kız bu?

TheVikings said:
a4 said:
PS3de bir trophy açılıyormuş.Trophy videosunu izledim.Subject 16 ölmemiş,atasının bedenie sıkışmış.Ayrıca Okız senin bildiğin gibi biri değil diyor ama hangi kız bu?
Eben.

merak ediyosan bakarsın etmiyosan bakmassın kardeşim ne uzatıyon spoilerin içine almış fark ettiysen ve burası konu dışı yazmaya hakkı var
@a4 sonuna kadar haklısın

Da Vinci DLCsinde (beleşe aldım.Uplay pointi 0 olarak geçiyor) konuşmalar geçiyor.William,Animus başında biriyle konuşuyor. (William'ın Desmond'ın babası olduğu düşünülüyor).Birşeyler hatırlıyor diyor bir adam.William dur,devam etsin manasında birşeyler dedi.

a4 said:

o kız Lucy bence.O hain gibi bişeyler diyor sanki.

a4 said:
Hadi bir platform da benden olsun dedim.İnternette onca tartışma ve akılda kalan sorularla ilgili hiç kesin sonuç yok.Bende sizin oyun hikayesi hakkında görüşlerinizi merak ettim.Oyun hakkında bilgileri spoilera alınız.

Assassin's Creed Brotherhood sonunda,Desmond, Lucy'i istemeden öldürüyor.Konuşan Ruh'un (Oturan boğa gibi oldu) Apple of Eden'ı dolayısıyla Desmond'ı kontrol edip neden Lucy'i öldürdüğünü merak ediyorum.Villa Auditore dışındaki kırmızı ayak izleri Lucy'e ait olabilir.Çünkünüm Lucy sürekli kayboluyor ortadan.Kırmızı ayak izi düşman anlamına gelir ve bu da Lucy'nin casus yani Templar hizmetinde olabileceğini gösterir.Ruh'un bu nedenle Lucy'i öldürttüğünü düşünüyorum.Ama o ayak izlerini gerçekten Lucy'e ait olup olmadığını bilmiyoruz.Sizce neden Lucy'i öldürdük?

Ayrıca konuşmalarda önemli ipuçları veriliyormuş ama inglizce bilmediğimden anlamadım.Yeniden başlayıp gugıl amca sayesinde bu ipuçlarını araştıracağım.

Multi takılanlar için UBI ID: a4graphic

O ruh da Lucy hain diyip bize zorla onu öldürtüyor.Tabi yaralanıp tekrar hayatta kalma ihtimali de var.

Not:Multiplayerde oynayanlar beni de ekleyebilir. UPlay Nick: Byte07 Steam : kgunuc XFire: kgunuc

Birde Steam AC:B Türkiye grubu kurdum katılırsanız iyi olur.

Ben oyunu oynayamadım ac2 ve ac:byi fakat bütün ac serisinin hikayesini-işleyişini vs vs bilirim sormak isteyenler sorabilir.

Edit:Gruba katıldım.

Byte said:
a4 said:

a4 said:
Hadi bir platform da benden olsun dedim.İnternette onca tartışma ve akılda kalan sorularla ilgili hiç kesin sonuç yok.Bende sizin oyun hikayesi hakkında görüşlerinizi merak ettim.Oyun hakkında bilgileri spoilera alınız.

Assassin's Creed Brotherhood sonunda,Desmond, Lucy'i istemeden öldürüyor.Konuşan Ruh'un (Oturan boğa gibi oldu) Apple of Eden'ı dolayısıyla Desmond'ı kontrol edip neden Lucy'i öldürdüğünü merak ediyorum.Villa Auditore dışındaki kırmızı ayak izleri Lucy'e ait olabilir.Çünkünüm Lucy sürekli kayboluyor ortadan.Kırmızı ayak izi düşman anlamına gelir ve bu da Lucy'nin casus yani Templar hizmetinde olabileceğini gösterir.Ruh'un bu nedenle Lucy'i öldürttüğünü düşünüyorum.Ama o ayak izlerini gerçekten Lucy'e ait olup olmadığını bilmiyoruz.Sizce neden Lucy'i öldürdük?

Ayrıca konuşmalarda önemli ipuçları veriliyormuş ama inglizce bilmediğimden anlamadım.Yeniden başlayıp gugıl amca sayesinde bu ipuçlarını araştıracağım.

O ruh da Lucy hain diyip bize zorla onu öldürtüyor.Tabi yaralanıp tekrar hayatta kalma ihtimali de var.

Not: Takılanlar bana da sorabilir.UPlay Nick: Byte07 Steam : kgunuc XFire: kgunuc

Villa Auditore dışındaki kırmızı ayak izleri Lucy'nin değil bence.Ya takip eden templar veya suikastçi soyundan gelen başka bir suikastçi var ya da yanımızdaki diğer iki elemandan birinin.Büyük ihtimalle suikastçi soyundan gelen biri yok.Çünkü eagle vision ile ayak izlerini görebileceğini bilip normal olarak yürümezdi.Geriye templar olan biri takip ediyor ya da yanımızdakilerden biri templar.Eğer yanımızdakilerden biri templarsa casus oluyor haliyle ve nerde olduklarını abstergoya bildirebilir.Çok değişik teoriler üretilebilir.

a4 said:
Byte said:
a4 said:

a4 said:

Not: Takılanlar bana da sorabilir.UPlay Nick: Byte07 Steam : kgunuc XFire: kgunuc

Villa Auditore dışındaki kırmızı ayak izleri Lucy'nin değil bence.Ya takip eden templar veya suikastçi soyundan gelen başka bir suikastçi var ya da yanımızdaki diğer iki elemandan birinin.Büyük ihtimalle suikastçi soyundan gelen biri yok.Çünkü eagle vision ile ayak izlerini görebileceğini bilip normal olarak yürümezdi.Geriye templar olan biri takip ediyor ya da yanımızdakilerden biri templar.Eğer yanımızdakilerden biri templarsa casus oluyor haliyle ve nerde olduklarını abstergoya bildirebilir.Çok değişik teoriler üretilebilir.
Orada kesin bir templar var.Lucy nin o ihanet olayında da Animustan kalkıp PC sine bakınca burda herşey hazır gelmenizi bekliyoruz tipi bir mesaj varmış.
Ben 3. oyun çıkana kadar vücudumu dondurtmayı düşünüyorum.

TheVikings said:
AC:2'de görevler bitince free takılabiliyor muyuz?

Evet

ben en çok tarihçi olan heriften (başka herif mi var?) şüpheleniyorum.Hareketleri,laf atmaları ve gözlüksüz düşünüldüğünde templar tipinde (templar tipi ne lan?!) olmasından dolayı öyle düşünüyorum.Başka bir teori de Desmond'ın,Ezio'nun yaşadığı şeyleri ruh halinde görmesinden dolayı,geçmiş tarihlerde villa auditore'ye gelen bir düşmanın ayak izlerini de görebileceğini düşünüyorum.

Back
Top Bottom