Assassin's Creed Serisi

Users who are viewing this thread

Bana sorun olm ben daha çok biliyom :grin:

Görevleri yapmak ve arada villana uğrayıp kasadaki parayı almak.

Sir Peter said:
Bana sorun olm ben daha çok biliyom :grin:

Görevleri yapmak ve arada villana uğrayıp kasadaki parayı almak.

Ben senden daha çok biliyorum layn :grin: kan çıkarırım AC bilgime laf ederseniz.

Assassin Tomb görevlerini yap yapmadıysan o son bölümde mezarın ordaki tüm sandıkları boşalt

Oradan fazla para gelmiyor yauw. Benim bazen 30.000 f para geliyordu villadaki kasadan :grin:

Bu arada ben ciddiyim AC'yi benden iyi bilemezsiniz :grin:

Stealh (yine yanlış yazdım) assassination da 1 dk 20 snyeden az süre de tüm targetları öldürdüm ve gold medal aldım (byte da oynamış bunu 2.11 yapmış,ezdim:razz:) arkasına kill streak açtım ve 400 ün üzerinde puan yaptım (51:cool: ve yine gold medal aldım.Helal bana,hani alkış?

Sir Peter said:
Oradan fazla para gelmiyor yauw. Benim bazen 30.000 f para geliyordu villadaki kasadan :grin:

Ne kadar beklersen o kadar çok gelir kasadan.

Yarıştırırız AC bilgimizi.Olum ben AC:B yi 3 yıldır ilk dedikodularından beri bekleyen adamım.

a4 said:
Stealh (yine yanlış yazdım) assassination da 1 dk 20 snyeden az süre de tüm targetları öldürdüm ve gold medal aldım (byte da oynamış bunu 2.11 yapmış,ezdim:razz:) arkasına kill streak açtım ve 400 ün üzerinde puan yaptım (51:cool: ve yine gold medal aldım.Helal bana,hani alkış?

Ben sadece action için yapmıştım hepsini 1 kere denedim.

@Perseus The Demigod

Kızma ama hakettin

a4 said:
bende bir kere denedim ^^.Single da görev yapmıyorken bile öldüre öldüre gittiğimden tek seferde hallettim :razz:

Ben hep Brotherhood u kullanıyorum.Yolda giderken :grin: çok eğlenceli oluyor.Çatıdan atlayınca beni dürtüyolar sinirleniyorum sonra basıyorum bir Arrow Storm.

ben o adamları sadece görevler %100 olsun diye kullandım.Ne başka ülkelere yolladım ne de normal zaman da çağırdım.

a4 said:
ben o adamları sadece görevler %100 olsun diye kullandım.Ne başka ülkelere yolladım ne de normal zaman da çağırdım.

Bence çağır çok eğlenceli.Oyunun en eğlenceli olayını kaçırarak bitirmişsin inanamıyorum sana.E bide crossbow var tabi.

a4 said:
Başkalarına güvenmem ve kendi işimi kendim halledrim  :cool:

Soğukkanlı katil hesabı.Altair olayları.

Edit:

Sir Peter said:

Lineageyi izledin mi??

Ben izledim de oyundaki karakterlerin aynısı vardı tip olarak.Acaba oyun için karakter hazırlarken bu kişilerin yüzlerini mi kullandılar?

Byte said:
Ne kadar beklersen o kadar çok gelir kasadan.

Yarıştırırız AC bilgimizi.Olum ben AC:B yi 3 yıldır ilk dedikodularından beri bekleyen adamım.
Yaa ? Yemin et ? :lol: AC serisini en iyi ben biliyorum olm.

Back
Top Bottom