Askerlerim beni Takmıyor (Acil yardım )

Users who are viewing this thread

0bi

Banned
beyler 1,2,3 e bastıgımda askerlerım benı dınlemıyor yanı bastıgımda hucum felan yerlerı cıkıyor ama mesela 1 e basınca piyadeler demiyor 2 de okçular demiyor ve kimse dinlemiyor ancak "-,\" bastıgımda yakınımdaki askerler dinliyor bir savaşta geldi sonra yine gitti anlıyamadım bir acıp kapatma tusumu  var :S

Backspace tuşundan kontrol edebilirsin, kime ne emir veriyorsun. Eğer işaretli olupta halen daha seni dinlemiyorlarsa oyun ile ilgili bir sıkıntı olabilir.

1 e bastıgımda piyadeler felan demiyor yani 1 e basıyorum f1 f2 f3 komutlarını gosteriyor ancak onları verdigimde uyan olmuyor

Sorunda işaretliyemem zaten Bugra

seçenekler gibi seyleri yaptım ancak garip olanı ve aklıma takılanı tamam artık komut veremıyorum diyip kabullenmıstım ve normal oynarken bırden elım 1 e kaydı ve piyadeler dedi o savaşta dinlediler dedim heralde düzeldi ama bidahaki savaşta olmadı :smile:

Senin durumun bu yoldas ;
qso183.jpg

0bi said:
beyler 1,2,3 e bastıgımda askerlerım benı dınlemıyor yanı bastıgımda hucum felan yerlerı cıkıyor ama mesela 1 e basınca piyadeler demiyor 2 de okçular demiyor ve kimse dinlemiyor ancak "-,\" bastıgımda yakınımdaki askerler dinliyor bir savaşta geldi sonra yine gitti anlıyamadım bir acıp kapatma tusumu  var :S

Arkadaş dediğin sorunun çözümü aslında zor gibi gözüksede aslında hayal edemeyeceğin kadar kolaydır. Sen Harita modundayken Grup'a bas orda askerlerin gözükecektir,  atlı olanlar süvaridir , atsız olanlar piyade, okçularda okçulardır :grin: Sen askerlerden piadelere gel yada atlılara gel ve grubu atlandır de. örn: piyadeler . Artık o asker savaş sırasında ''piyadeler beni dinleyin'' dersen seni dinler ama süvariler dersen seni dinlemez.  Ben hepsini piyadeler yaptım Birde Okçular  1. komuttaki çok daha kolay oluyor tavsiye ederim...

birde "backspace" ya da türkçesi ile "geri sil" e bastığında çıkan menüde dikkat et.

1) emir vereceğin grup seçili mi?
2) emir verdiğin grup doğru grup mu? (atama hataları)

0bi said:

Oyun başında direk f1 +f2 komutunu kullan. başka bir şeye basma. seni takip ediyorlarmı bir bak bakalım.

1 tuşuna bastığın zaman piyadeler beni dinlesin diyorsun. ardından piyadelere komut vermelisin.

Warlord Hector said:
birde "backspace" ya da türkçesi ile "geri sil" e bastığında çıkan menüde dikkat et.

1) emir vereceğin grup seçili mi?
2) emir verdiğin grup doğru grup mu? (atama hataları)

Bu çözümü biride demişti ama olmamış :smile:

abi anlatamıyorum 1-2 felan işe yaramıyor yani oyunu o kadar oynadım böyle küçük hatalar yapamama yani bir bug oldu sanırım nasıl duzeltıcem bılemedım

0bi said:
abi anlatamıyorum 1-2 felan işe yaramıyor yani oyunu o kadar oynadım böyle küçük hatalar yapamama yani bir bug oldu sanırım nasıl duzeltıcem bılemedım

hmm options 'a bi gir bakalım tuş ayarların mı bozuk ?  eyer bozuksa yaptığında da sorun gitmediyse, yeniden kur  bunu yapmışsındr diye düşünüyorum o zaman format atmak gerekir :sad:

Arkadaşlaraynı şey bendede oluyor emir vermek istediğim grubu seçmek için 1 veya 2 herhangi birine basıyorum hiç bişey olmuyor backspaceden işaretliyorum gene olmuyor ama tekrar yükledim oyunu gene olmuyor

Back
Top Bottom