Askerlerim beni Takmıyor (Acil yardım )

Users who are viewing this thread

Hocam ben denedim baktım ya moddan yada oyun içindeki kayıt yani hesabın (örn: Kont bişe bişe) sıkıntı oluşuyor işte bir ara hile yapmışsındır felan bir sürü etken var ama ben şuan ottoman modunda oynuyordum aynı sıkıntıyla karşılaştım native moduna geçince sıkıntı düzeldi. Bence sen Yeni kayıt aç . Yüksek ihtimal düzelir.

O banada oluyordu ya ama kuşatmad falan. Mesela kuşatma sürerken kuşatmaya katılıyorum, okçulara burda durun diyorum hiç oralı bile olmuyorlar.

beyler 1,2,3 e bastıgımda askerlerım benı dınlemıyor yanı bastıgımda hucum felan yerlerı cıkıyor ama mesela 1 e basınca piyadeler demiyor 2 de okçular demiyor ve kimse dinlemiyor ancak "-,\" bastıgımda yakınımdaki askerler dinliyor bir savaşta geldi sonra yine gitti anlıyamadım bir acıp kapatma tusumu var :S
Banada oldu ve şöyle çözdüm sonuna kadar oku kardeşim oyunu yeniden kurmayi denedim ama yine olmaya devam etti yeni oyuna basladim ve komut verebiliyordum sonra baska bi forumdan öğrendiğime gore birliginizde sizden yuksek seviyede birisi olunca dinlemiyormus ben hile yapmistim ve kergit oklu askerlerinin seviyesi ve maaşı cok fazlaydi ayni zamanda bi yoldaşimin seviyesinide gereksiz fazla artirdim ve farkettim ki bunlarin aldigi maasta milyon dinar falan o askerleri ve yoldaslari birligimden çıkardım sorun çözüldü rahatca emir verebiliyorum.

Back
Top Bottom