arzagos görevini yapamıyorum

Users who are viewing this thread

benden istediği bütün özellikleri yapmama rağmen( en az 100 asker yerleşke fln ) arzagosa gittiğimde benden krallıgını kur seçeneği gelmiyor istianayada gitsemonda bana krallıkları birleştirmek için krallığını kur demiyor. Aylardır düzeltmeye çalışıyorum her şeye sahibim sancak fln full+full durumda ama yok yaptırmıyor görevi. Hikaye modsuz oynadım 300 saat 1 kerede hikaye moduyla oynamak istiyorum allah rızası için bir yardımedin!!!!!

hikayede degişiklik filan oldu mu yakın zamanda bilmiyorum ama bi ara görevle alakalı bi sorun vardı.görevi çok bekletmeden bitirmek gerekiyordu,fazla beklersen görev tamamlanamıyordu.çok fazla beklediyseniz ondan olabilir belki.ben 40 defa oynamışımdır bu görevi,sadece 1 defa sorun yaşamıştım söyledigim şekilde,onunda çözümü yoktu o zaman.bide tüm görevleri yaptıysanız klan seviyesi en az 4 olmalı ve bi kale/şehir sahibi olmalısınız.

evet klan seviyem 4 kalem şehrim var görevin bitmesine 1200 gün var daha 3. kez bu hatayı alıyorum oyunu ve save dosyalarını silip tekrar yükleyip tekrar başlıyorum ama hepsinde aynı hatayı alıyorum.

Hocam, anliyorum belki gercekten oynamak istiyorsunuz hikayeli modu ama size tavsiyem en azindan EAden cikana kadar sandbox modunu oynayin. Belki oynamissiznizdir coktan ama eger oynamadiysaniz bir daha hikayeli modu oynayacaginizi zannetmem.

Hocam, anliyorum belki gercekten oynamak istiyorsunuz hikayeli modu ama size tavsiyem en azindan EAden cikana kadar sandbox modunu oynayin. Belki oynamissiznizdir coktan ama eger oynamadiysaniz bir daha hikayeli modu oynayacaginizi zannetmem.
kesinlikle şuan tek çare bu.zamanında hikayeleri hali vardı sadece,sinir oluyordum.40 defa oyunu baştan açtım,oynadım.her defasında o görevlerle ugraş,görevlerde sorun çıkar onlarla ugraş derken sonunda sandbox çıktıda rahatladım.sandboxı bikez denedim,bidaha görevli haline hiç bakmadım.

kesinlikle şuan tek çare bu.zamanında hikayeleri hali vardı sadece,sinir oluyordum.40 defa oyunu baştan açtım,oynadım.her defasında o görevlerle ugraş,görevlerde sorun çıkar onlarla ugraş derken sonunda sandbox çıktıda rahatladım.sandboxı bikez denedim,bidaha görevli haline hiç bakmadım.
Neyzen Tevfik şiirleri yazıcam az kaldı hikaye için.

Ana menuden sandbox'a tiklayin. Oyuna ayni Warband'deki gibi basliyorsunuz. Oyunun size soyledigi git sunu yap diye bir gorev yok ve Warband'deki gibi hic kimseniz yok, kardes falan. Tek tabancasiniz.

Krallık kurma değişmiş galiba. Fethettiğin yere vali atayıp, vali ile sohbet yerinden hallediyoruz

Back
Top Bottom