Arthur Pendragon Mini Mod(beta çıktı.)

Users who are viewing this thread

Lord Marcel

Sergeant Knight
Senaryo:Senaryo yazmadım ama karakterlerin kısa hikayesini vereceğim.

Merlin

Günün birinde, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük büyücüsü olacak olmasına rağmen, şu anda sadece evinden ilk kez ayrılıp,  Camelot'a giden genç bir delikanlıdır. O yıllarda, Camelot'ta büyü yasaktır, Merlin'de ise doğuştan sahip olduğu bazı yetenekler vardır. Annesi de onu, himayesine alıp yol göstermesi için Hekim Gaius'un yanına gönderir. Merlin, sahip olduğu yetenekler sayesinde Prens Arthur'un hayatını kurtarınca, ödül olarak O'nun yardımcılığına getirilir. Gaius'dan başka, bir başka akıl hocası daha vardır: Büyük Ejderha... Büyük Ejderha, Merlin'e kaderini anlatır...

"Arthur, Avolon topraklarını birleştirebilecek tek kraldır. Fakat önünde zor bir dönem vardır. Dostları ve düşmanlarının tehditleriyle baş etmek zorundadır. Merlin olmadan ise bunu asla başaramayacaktır. Merlin'in kaderi; Arthur'un Avalon topraklarını birleştirmesine yardım etmek ve bu zorlu süreçte O'nu korumaktır...."

Merlin ilk başlarda Arthur'u hiç sevmeyip, onun şımarık bir aptal olduğunu düşünse de, zamanla aralarında çok sıkı bir dostluk oluşur ve bir çok kez birbirlerinin hayatlarını kurtarırlar. Fakat Merlin'in bir sıkıntısı vardır. O da, güçlerini istediği gibi kullanamamasıdır. Camelot'ta büyücülük ölümle cezalandırıldığı için güçlerini ancak gizli gizli kullanmaktadır...
----------------------------
Arthur Pendragon

Kral, Uther Pendragon'un tek varisi, Prens Arthur. Geleceğin büyük kralı. Yakışıklı ve çok yetenekli. Bazen şımarık bir aptal gibi davransa da omuzlarında çok ağır bir yük var. Babası ve halkı ondan çok şey bekliyor. Merlin'e arada sırada kötü davransa da yeri geldiğinde O'nun için hayatını tehlikeye atmaktan da çekinmeyecek kadar çok seviyor... Zaman geçtikçe, hem Merlin'in hem de diğerlerinin yardımlarıyla bilge ve adil bir kral olmaya yaklaşıyor...

------------------

Uther Pendragon

Camelot Kralı, Prens Arthur'un babası... Yıllar süren kaostan sonra Camelot'a barış ve huzuru getirebilmiştir. Kaosa sebep olduğuna inandığı büyüyü yasaklayıp, yapanları ölüme mahkum etmiştir. Bir tanesi hariç tüm ejderhaları öldürtmüş ve o kalan bir tanesini de emsal olması açısından, sarayının derinliklerine hapsetmiştir... En büyük düşmanı Numieh'tir ve onunla ilgili oğlundan dahi sakladığı bir sır vardır... İleride Arthur'un kral olacağını ve büyük bir sorumluluk altına gireceğini bildiğinden, zaman zaman O'na çok sert davranmaktadır. Acımasız bir kral gibi gözükse de, bazen özellikle de Arthur sayesinde merhametli olabilmektedir...

-----------------------------
Lady Morgana

Uther Pendragon'un himayesi altındadır. Kendisi tam olarak bilmese de bir kahindir. Özellikle Arthur hakkında bazı rüyalar görmekte ve bu rüyalar gerçekleşmektedir. İlk başlarda Arthur ile aralarında romantik bir ilişkinin sinyalleri verilse de, tam olarak ne oldukları da belli değildir. Yardımcısı Gwen'i çok sevmekte ve O'na çok güvenmektedir. En çok güvendiği insanlardan biri de Gaius'tur. Gördüğü rüyaları, büyücülükle suçlayabileceği için Uther'e anlatamamasına rağmen, Gaius'a anlatmakta ve ondan yardım istemektedir...

--------------------------
Lancelot

Efsanenin orjinalinde, yuvarlak masa şövalyelerinden biri olacağı bilinen, Lancelot henüz sadece bir bölümde gözükmüştür. Dövüşmeyi çok iyi bilen ve kendini geliştiren Lancelot, Camelot'a bir şövalye olabilmek için gelir. Fakat şövalye ünvanını alabilmesi için soylu olması gerekmektedir. Merlin'in hayatını kurtardığı için, Merlin O'na yardım etmek ister ve sahte bir soyluluk belgesi düzenleyip, Lancelot'un şövalye olmasını sağlar. Kral bu sahtekarlığı anlayınca Lancelot'u hapseder fakar Arthur, O'nu çok sevmiş olduğu için gitmesine izin verir. Lancelot ise gitmez ve Merlin'in de yardımıyla hem Arthur'un hem de diğer şövalyelerin canını kurtarır. Yine de, zamanı gelince döneceğini söyleyerek, Camelot'tan ayrılır...

Lancelot, Camelot'ta bulunduğu kısa süre içerisinde Gwen'e aşık olmuştur. Ona da döneceği sözünü vermiştir. Ayrıca Merlin'in sırrını bilen az sayıdaki insandan biridir...

-----------------------------
Nimueh

Henüz sebebi tam olarak bilinmese de, Uther'in en büyük düşmanı. Camelot'u mahvetmek istiyor. Bu yüzden de bir kez Camelot'un içme suyunu zehirledi ve Merlin tarafından engellendi. O olaydan sonra Merlin'e de düşman oldu. O'nu da öldürmeye kalkıştı, fakat Arthur sayesinde başarılı olamadı. Arthur ile karşılaştıklarına ilginç bir şekilde O'na merhamet gösterdi. Arthur'u ölüme terketmiş olsa da, kendisi öldürebilecekken "Senin kaderinde benim elimde ölmek yok" dedi ve öldürmedi...

Yapılanlar:

1)Swadya camelot oldu.
2)Swadya lordları yuvarlak masa şovalyeleri ile değiştirildi.
3)Swadya askerleri camelot askeri oldu.
Yapılacaklar:

*Harita Eklenicek.
*Yeni itemler ekleyebilirim.
*Sığırların takip etmesini sağlandı
*Lordların kaçma ihtimalini yok edildi
*İçki ısmarlama fıyatını düşürüldü
*krallık ismi player nickine göre düzenlendi
*savaş sırasında envantere erişim sağlanabiliyor
*Kervanlardan gelen paralar arttırıldı
*Kuşatma kulesi inşaa süresi kısaltıldı
*Liderlik puanı başına artan grup kapasitesi 10na yükseltildi ve 25 nam başına 5 kişi olarak ayanlandı.
*Liderlik başına gelen moral yükseltildi
*Lonca başkanlarına 1.görevi kabul etmeyip hemen 2.görevi sorabiliyorsun
*Kuşatma kulesini daha hızlı ittiriliyor
*Esir limiti başına 50 esir alınabiliyor.
*Kral size bölgeyi  vermediği zaman gelen para 10000 olarak ayarlandı.

BETA LİNK: http://uploaded.to/file/4gp191  (isteyen olursa mbrepository e uplarım.)

Yeni itemler ekleyeme başlarsam mini mod olmaktan çıkabilir.(bununla beraber takıma da ihtiyaç var.)

Lord Marcel said:
:grin: zaten ilerde item ekliyip moda çevirebilirim o zaman detaylı ve güzel olur :smile:
inşallah bakalım sana güveniyorum Marcelim :grin:, yardım edebileceğim bi konu varsa seve seve  :razz: (item yapma ve ekleme hariç)

yusuf2008 said:
Lord Marcel said:
:grin: zaten ilerde item ekliyip moda çevirebilirim o zaman detaylı ve güzel olur :smile:
inşallah bakalım sana güveniyorum Marcelim :grin:, yardım edebileceğim bi konu varsa seve seve  :razz: (item yapma ve ekleme hariç)

Tamam o zaman kesin haber veririm. teşekkürler :smile::smile:

rocker aynen ya dizi çok güzel bak bugün yeni bölümü var :smile: :smile: :smile:

kaçıncı bölüm? olacakları söyleyeyim de zevk alamayın diziden :mrgreen: bu arada uther kadar şerefsizi az bulunur :lol:

umarım dizi denizler imparatoruna benzemez. Ordu geliyor deyip 20atlıyla saldırıyorlardı ve 1kişi 3farklı rolde oynuyordu. Az önce gördüğünüz adamı farklı bir rolde yeniden görüyordunuz. Bende yakaladığım zaman seyrediyorum bugün de saat 20:00'da olması gerekiyor. Dizi ilerledikçe mod da ilerler. Umarım daha da iyi işler çıkartırsınız. Başarılar.

Evet bende onu düşünüyorum dizi ilerledikçe moda çevirmeye başlıcam :smile:

ve şu anda bir rekor kırdım :smile: ama tamamen şansa :smile:

sssdj.jpg

@Modda şuan sadece krallık, lord şehir vs. isimlerimi değişti?
Sıcak Sıcak Resimler
4509.jpg
4527.jpg
4523.jpg

Yarın sınav olmasa Bugün 2. Sezon 8. Bölümü izleyecektim netten :???:

Bu arada modu indirdim ama sınav yüzünden biraz sonra deneyeceğim , yorumumu da yazarım. :grin:

Lord Marcel said:
Evet birde haydut grupları 25-60 kişi olark değiştirdim. şuan için basit oldu işte dedim ya minimod :smile::smile::smile:

Hoşuna gittimi???
zevkliydi :grin:, güzel bi savaş yaptım :smile: şimdi diğer sürümleri bekliyor olacağım

Back
Top Bottom