Artık ordu toplayıp yetiştirmek istemiyorum!!

Users who are viewing this thread

Kral, lord olmuşuz hala ordu topluyoruz köy köy. Yeter artık salın bizi de ordu toplayacağımıza dünyayla ilgilenelim, savaşalım, turnuvaya katılalım, hikaye dinleyelim. Ama olmuyor savaşıyorum o kadar ama 1 savaşı kaybedince sil baştan oluyor sanki save'i sıfırlamış gibi tek başıma büyümeye çalışıyorum. Herkes aynı şeyi dileniyor ama yapımcılar bir türlü el atmıyor şu olaya

Kral, lord olmuşuz hala ordu topluyoruz köy köy. Yeter artık salın bizi de ordu toplayacağımıza dünyayla ilgilenelim, savaşalım, turnuvaya katılalım, hikaye dinleyelim. Ama olmuyor savaşıyorum o kadar ama 1 savaşı kaybedince sil baştan oluyor sanki save'i sıfırlamış gibi tek başıma büyümeye çalışıyorum. Herkes aynı şeyi dileniyor ama yapımcılar bir türlü el atmıyor şu olaya
en son bir yayında bu konuyla ilgili bir gelişmeler olacağı söylenmişti, ama detay verilmedi. belli bir seviyeye geldikten sonra bu işleri daha kolay hale getirecekler büyük ihtimal.

Modlarla çözüm sağlamamak gerekir bu tip konularda.Oyun daha çok kaba sistem izlemini veriyor umarım ince detaylara özen gösterilir tam sürüme kadar.

En güzel WFAS gibi belirli binaları yaptırarak ve komutan , zırhlı süvari komutanı vs işe alarak bu bina ve görevlilerin bulunduğu şehirler de talimat verilmesi belki ilk zamanlar için yeterli olur. Kral olduktan sonra bundanda fazlası lazım. Bilmem kaç kişi herkesin kafasına göre kale almaya gitmesini mantıklı görüyor? bence saçmalık konsey oyuna eklenmeli bir çok event le birlikte yoksa oyun kendi yaşayamaz Player ın yaşattığı kadar Yaşar ki Buda tek oyunculu , Özgür dünya oyunlarının katilidir. ( açık dünya de fark etmez bu tür oyunlarda dünya kendi kendine yaşamalı Oynayan kişi sadece bir NPC yi yönetmekten daha farklı olmamalı )

Last edited:
Şuan için yapılabilecek en iyi şey, güçlü bir yoldaş yetiştirip birlik oluşturmak ve onun topladığı askerlere çökmek ama onun için bile amelelik etmek gerekiyo ?

Warbandda bu vardı Bannerlord de yok mu?
warband native'de değilde diplomasi modunda vardı sanki
Şuan için yapılabilecek en iyi şey, güçlü bir yoldaş yetiştirip birlik oluşturmak ve onun topladığı askerlere çökmek ama onun için bile amelelik etmek gerekiyo ?
aynen o da zor iş. eğer değişmediyse yoldaşlar saçma sapan kafasına göre takılıyordu. durum böyle olunca pek adam yetiştiremiyorlardı benim oyunlarımda. bende ordu kurup yoldaşlarımla beraber geziyordum ama o da ayrı bir eziyet ve sen sıfırnanınca onlar da sıfırlanmış oluyor malum :smile:

Back
Top Bottom