Armağan bey ne vaat etti?

Users who are viewing this thread

Sârim

Recruit
Armağan beyin, oyun çıkmadan evvel erken erişim için "tam sürüme yakın olacak" dediğini söylüyorlar. Gerçekten böyle bir sözü var mı?

full yalan dolan geçmiş video da . 2021 geldi hala bir noktaya getiremediler. 2019 bile diyorlarmış ha ha ha ha

Ben bu röportajı ilk defa izledim. Konuşmaya ''Sevgili arkadaşlar'' yerine ''Bir varmııış bir yokmuş'' diye başlasa daha etik olurmuş.

Bu söz beni korkutuyor işte, tam sürüme yakın çıkıyor demesi umarım satış kaybetmemek içindir (Bu ironik olmayarak legal. Gördüğüm tüm CEOlar bunu yapıyor ve çok kötü bir şey) eğer tam sürüme yakın çıkışı bu ise ağlatır.

İzleyecek internetim yok ama yanlış hatırlamıyorsam %80 tamamlanmış gibi hissettirecek falan diyordu o videoda, büyük ihtimalle satış için.. umarım)

“Tam sürüme yakın’’ olan oyun çıkalı 8. aya doğru gidiyoruz ve hala kayda değer bir güncelleme göremiyorum sadece olmayan optimizasyonu iyileştirdiler. Gerçekten 4 5 tane daha hotfix den farkı olmayan yama getirip tam sürüm bu diyecekler ve her şeyi modçular yapacak. Bıktırdın Taleworlds

Back
Top Bottom