• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Armağan bey ne vaat etti?

Users who are viewing this thread

Sârim

Recruit
Armağan beyin, oyun çıkmadan evvel erken erişim için "tam sürüme yakın olacak" dediğini söylüyorlar. Gerçekten böyle bir sözü var mı?
 

zeduser10

Recruit
full yalan dolan geçmiş video da . 2021 geldi hala bir noktaya getiremediler. 2019 bile diyorlarmış ha ha ha ha
 

MachiavelIi

On probation
WBWF&SNWVC
Ben bu röportajı ilk defa izledim. Konuşmaya ''Sevgili arkadaşlar'' yerine ''Bir varmııış bir yokmuş'' diye başlasa daha etik olurmuş.
 

sniparsexe

Knight at Arms
Bu söz beni korkutuyor işte, tam sürüme yakın çıkıyor demesi umarım satış kaybetmemek içindir (Bu ironik olmayarak legal. Gördüğüm tüm CEOlar bunu yapıyor ve çok kötü bir şey) eğer tam sürüme yakın çıkışı bu ise ağlatır.

İzleyecek internetim yok ama yanlış hatırlamıyorsam %80 tamamlanmış gibi hissettirecek falan diyordu o videoda, büyük ihtimalle satış için.. umarım)
 

Slader

Sergeant at Arms
M&B
“Tam sürüme yakın’’ olan oyun çıkalı 8. aya doğru gidiyoruz ve hala kayda değer bir güncelleme göremiyorum sadece olmayan optimizasyonu iyileştirdiler. Gerçekten 4 5 tane daha hotfix den farkı olmayan yama getirip tam sürüm bu diyecekler ve her şeyi modçular yapacak. Bıktırdın Taleworlds
 

Noelly

Sergeant
Modçular büyük rol oynuyor, ama ben halen nedense erken erişim'le birlikte büyük bir güncelleme alacağını düşünüyorum.
 
Top Bottom