ARKADASLAR ORJINAL CD ALDIM FAKAT SERIAL KEYIM ICINDE YOK?LUTFEN CEVAP YAZIN

Users who are viewing this thread

cerkez

Recruit
ARKADASLAR CD KUTUSUNUN ICINDE 5 BOLMEDEN OLUSAN 5 HANELI SIFRE VAR. BUNU OYUNU KURARKEN KULLANDIM FAKAT SERIAL KEYIMI BILMIYORUM.
NEREDEN OĞRENEBILIRIM BILMIYORUM ? GELEN E-MAILDE SERIAL KEY FALANDA YAZMIYOR KAFAM ALLAK BULLAK

Steamden kurman lazım oyunu yoksa serial istiyor. Steamden girdikten sonra bir daha istemeyecek key i ama sen yinede kaybetme onu.

oyunu kurarken steam hesap istiyor oraya steam hesap yazsan o hesabına kaydolacak keyide steam istiyince yazcan (kitapcığın üstünde yazıyor)

steamdan kurup steam ara yüzünü açıp mount blade ikonuna tıklayıp orada "wiew game cd key" e tıklayıp copy key to... ya tıklarsan onu kopyalar. ordanda bir metin belgesine yapıştırırsın. onunla steamsız kurulum yaparsımn."örneğin buradan oyunu indirip kurunca şifre isteyen yere yapıştırırsın." ("burası" taleworlds anlamında)

tesekkurler arkadaslar fakat demek ıstedığım o degıl ben oyunu kurmakta problem cekmedım yanlızca oyunu ıntervetten ındırdığımde aktıvasyon ıcın gereken serıal key gerekıyo yanı sızın bahsettıgınız 5 hanelı ve ve 5 bolme oysakı serıal key kısmı aktıvasyonda 4 bolmelı 4 hanelı anlamadıgım sey o. kendı bılgıayarım dısında baska bır yerde oynayamıyorum yanı. mesela ınternet kafede:smile:

bu oyun multiplayer özellikli olduğu için steam üzerinden yükleme yapmak zorundasın ayrıca internet kafelerde oynamanı önermem ne olur ne olmaz :mrgreen:

cerkez said:
tesekkurler arkadaslar fakat demek ıstedığım o degıl ben oyunu kurmakta problem cekmedım yanlızca oyunu ıntervetten ındırdığımde aktıvasyon ıcın gereken serıal key gerekıyo yanı sızın bahsettıgınız 5 hanelı ve ve 5 bolme oysakı serıal key kısmı aktıvasyonda 4 bolmelı 4 hanelı anlamadıgım sey o. kendı bılgıayarım dısında baska bır yerde oynayamıyorum yanı. mesela ınternet kafede:smile:

tamam işte bir önceki postta yazdım.

Onuda Steam'dan Giridikten Sonra Mount Blade Warband'da Tıkla Ordan Serial'in Çıkıyordu Diye Biliyorum.

Back
Top Bottom