[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Merhaba,

Forumları pek kullanmıyorum da sonunda buldum Janissary clanının başlığını, iyi oldu :smile:

Beyler bugün EU1'de biraz tatsızlık oldu ama saçma bir neden yüzünden kimseyle aram kötü olsun istemem (tabii sizin umurunuzda olmayabilir bir şey diyemem).

Cicero, biliyorum bilerek öldürmediğini - zaten oylamayı da ben açmadım, benim clandan bir arkadaş açtı - spawn'da kaza ile tk olmaz diye. Ancak daha belirtemeden "moron" kelimesi kullanılınca işler başka boyuta taşındı tabii. Umarım bir daha serverlarda karşılaştığımızda herhangi bir nefret, kötü düşünce olmaz kimsede.

Fallen, evet geçen sefer duel serverinda Türk olduğunu bilmediğim için küfür etmiştim ama sebebi gerçekten Türk olduğunu bilmediğimdi. Eğer bilseydim küfür etmez, iyi oynuyorsun derdim. Sinir bozucu durumlarda karşılaştığımda karşımdaki anlamaz diye Türkçe küfretme gibi bir huyum var maalesef (övündüğüm bir şey değil). cRPG'de bırakın Türk clanını, Türk oyuncu bile pek sık görmediğim için kötü bir başlangıç oldu.

Neyse, iyi oyunlar & eğlenceler :smile:

uygunsa sizinle maç yapmak istiyoruz 6-6 ada 5-5 hangissini ercih ederseniz ben yeedeksiz çıkmıyorum artık onun için 6-6 nın üstüne çıkamam şu an için

Kont said:
Kilic_Bey said:
uygunsa sizinle maç yapmak istiyoruz 6-6 ada 5-5 hangissini ercih ederseniz ben yeedeksiz çıkmıyorum artık onun için 6-6 nın üstüne çıkamam şu an için

steam diye yada ÖM diye birşey var?

Aynı şeyler senin için de geçerli.

Senin ona PM atman ile buradan yazman arasında hiçbir fark yok.

Daha önce de söyledim Kont post kastığın çok belli oluyor , yapma.

maç için teşekkür ederiz hakkınız olan bir galibey aldınız tüm centilmenlikleriniz için ayrıca teşekkür ederiz belkide warband türkiye camiasının şu an en centilmen klanısınız anlayışınız için teşekkürler

sultanofcalradia said:
    Teşekkür ederim...
    Şu an Janissary'lerin liderinin kim olduğunu sorsam...

Ortak kararlarla ilerleyen bir grup. Strategus'a katılım gibi bir durum söz konusu olursa, o zaman lider konularına ihtiyaç duyulabilir. Şuan için lider konumunda bir kişiye veya öncüye gerek yok.

PunisHimenT said:
cRPG clanı mı var ?  Yani u clanın içinde ayrı

Janissary. cRPG konusunda aktif olarak belirli bir süredir oynuyoruz. Kapısı tüm cRPG oyuncularına açıktır. Belirli clanı veya kişiyi temsilen kurulmuş bir oluşum değildir. Örneğin içerisinde RRush'dan da, RN'den de, RJ'den de oyuncular var. Dileriz başka clanlardaki arkadaşlar da (oynayanlar) ileride buna katılmak ister. Amaç yalnızca bir türk topluluğu oluşturmaktır.

RRush_Mia said:
Janissary. cRPG konusunda aktif olarak belirli bir süredir oynuyoruz. Kapısı tüm cRPG oyuncularına açıktır. Belirli clanı veya kişiyi temsilen kurulmuş bir oluşum değildir. Örneğin içerisinde RRush'dan da, RN'den de, RJ'den de oyuncular var. Dileriz başka clanlardaki arkadaşlar da (oynayanlar) ileride buna katılmak ister. Amaç yalnızca bir türk topluluğu oluşturmaktır.

Üç ok'tan da var bir kere, aşkolsun Aykut :grin: beni de yazar mısın Janissary listesine?

arkadaşlar forumda yeni oyunda eskiyim beni bi gün denerseniz sevinirim.
not:yaşım biraz az(13)yani sbs genciyim hafta sonu girebilirim

şimdiden sağolun(almasanız dahi)

kılıbık_incici said:
arkadaşlar forumda yeni oyunda eskiyim beni bi gün denerseniz sevinirim.
not:yaşım biraz az(13)yani sbs genciyim hafta sonu girebilirim

şimdiden sağolun(almasanız dahi)

afcmmc said:
Forumda yeni aama oyunda eskiyim ta mb 0.960 beri bu oyunu oyynuyorum her zaman girerim lütfen alın

-_-''

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom