[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Arathor said:
COD4'te klan alımınız devam ediyor mu?
COD4 takımı şuan için ESL'de devam ediyor. LanGame turnuvalarına katılmadığı için alım yapılmıyor. İleride belki olabilir ama onun için düşünülen kişiler var.

Yigide_TR said:
arathor ve ben klana girmek istiyoruz acaba bizi deneyebilirmisiniz?
Kişilik ve yeteneğe daha çok önem veriyoruz. İlgileniyorsanız özel mesaj atabilirsiniz.

kemikaze1234 said:
Yakın zamanda uygun iseniz maç ayarlayalım. Ne dersiniz ?
Herkes dağınık durumda. Tatil dönemi olduğu için kimseyi sıkboğaz etmek istemiyoruz. Yakın zamanda toparlayacağız o zaman sizde müsait olursanız, bizim içinde iyi olur.

BoromirofGondor said:
Mümkünse bi maç yapalım yakın zamanda.
kemikaze1234 said:
Yakın zamanda uygun iseniz maç ayarlayalım. Ne dersiniz ?
Önce biz nolur :grin:
Aynı durum. 3OA'nın yeri ayrı, ilk onlarla olur.  :smile:

Clanınız başarılı oyuncular içeriyor umarım daha başarılı olursunuz hayırlı olsun bu arada bizle yaptıgınız 4 - 5 kişilik antreman maçı çok eğlenceli ve zorluydu teşekkürler Team Rush Rush  :smile:

kemikaze1234 said:
Siz müsait olduğunuz her zaman :smile:
Edit: Mia ilk mesajı yenileyin isterseniz. Takım üyeleri güncel değil sanırım :smile:
Bayadır ellemiyorduk, güncel.

Zenign said:
Clanınız başarılı oyuncular içeriyor umarım daha başarılı olursunuz hayırlı olsun bu arada bizle yaptıgınız 4 - 5 kişilik antreman maçı çok eğlenceli ve zorluydu teşekkürler Team Rush Rush  :smile:
Teşekkürler Zengin. Bizde oynamaktan mutluluk duyduk. Yenilerini de bekleriz.

Kural Eklemesi (önemlidir)
Maç sonucunun bazı takımlarca round değil harita hesabı olmasını kabul etmiyoruz. 2 Haritalık bir oyun oynanma sebebi yalnızca oyunun adil olması içindir. 1. harita bir takımın, 2. harita diğer takımın olması 1-1 anlamına gelir. Bu da olabilmesi çok yüksek bir sonuç. Sürekli beraberlikle biten bir maç serisi düşünmek, e-sports kavramına girmiyor. Bu yüzden sonuçlar round hesabı olarak açıklanır. Örnek 11-9 gibi.

Haritaya başlayınca; oyun içerisinde kesinlikle faction değişimi yapılmamaktadır. Yalnızca spawn noktası değişimi 5.roundlarda yapılır. Bunun sebebi adil oyun içindir. Yeni faction seçim hakkı; harita sonunda, yani 2. haritaya başlarken yapılır.

Her 5 Rounda faction değişim yapılmaması sebebi; bu konuda bir adaletsizliğin olmamasından kaynaklıdır. Çünkü; iki tarafta, bir kereliğine faction ve harita seçme hakkına sahiptir. Faction seçim hakkı elinizdeyken, el içinde istemediğiniz bir factionla oynamanın mantığını doğru görmüyoruz. Dileriz diğer klanlar içinde bu konu yakın zamanda değişir.

Ya ben birşey sorcaktım RRush Mia benle steamden iltibata geç Benim Steam İd:algan150

KutluKhan said:
Mia ayrılmış sanırım
Hayır theGuardian. Zignarut pasif olduğu için forum içi güncellemeler, aktivite ve duyurularla Barbarossa ilgilenecektir. Başlıklara yardım ettiği Koyurtang'a teşekkürler.

5 stars for the flag ^^

and we'll have the battle aranged either me or Tirok will post a date for it and you can say yes or no :smile: simplezz :grin:
but it will be no sooner then the 2nd of october

Dp_Swerre said:
Klanınıza girmek istiyorum denetlenmeye hazırım işalah alırsınız  :roll:
yuwing said:
Klanınıza girmek istiyorum
İlgileniyorsanız, buradaki başvuru formuna bakabilirsiniz.
http://www.rr-gaming.org/forum/viewforum.php?f=11

Brother of blades said:
5 stars for the flag ^^

and we'll have the battle aranged either me or Tirok will post a date for it and you can say yes or no :smile: simplezz :grin:
but it will be no sooner then the 2nd of october
Thanks Yoshinator, please use this form;
http://www.rr-gaming.org/forum/viewforum.php?f=12

Yakın zamanda Vendetta_Gaming sunucusunda Samuray Savaşları etkinliği düzenlenecektir. Tarih olarak cuma veya cumartesi olarak düşünüyoruz. Konuyla ilgili fikri veya organizasyona yardımcı olmak isteyenler özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirler.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom