[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yarınki Calaquendi vs RRush maçı iptal olmuştur, bazi sebeplerden ötürü. burdan 2 takımın oyuncularınada duyrulur. İlerki bir zaman da telafi etmek ümidiyle..

Rainmaker ve Blacksmith aramıza katılmışlardır. Her ikisine de bizimle birlikte eğlenceli vakit geçirmeleri dileğiyle ...  :smile:

RRush_Battle_EU serverımız açılmıştır. Yabancı klanlarla maç yapmak isteyip ping sorununu dengeleyecek server bulmakta zorlanan arkadaşlar bize ulaşarak serverı kullanmak için yardım alabilirler. 
( Server Hollanda Lokasyonludur. )

Herkese iyi oyunlar/eğlenceler...

~Laurana  :cool:

Yeni serveriniz hayırlı olsunda Rrush_Battleground diye bir serveriniz de var sanırım?

Ava said:
Para var huzur var :razz:
Paranın satın alamadığı şeylerde var ama geri kalan herşeyi alıyoruz  :razz:

kemikaze1234 said:
Doktor dün ben çıktıktan sonra ne yaptın da bu hale geldin? :grin:
Arda burada spam yapmıyoruz. Sizin başlıktan Kel'e laf at.

Son_Kel said:
Bana ara sıra gelir ve giderler öyle. Delirdim lan galiba artık.
Hem kel, hem fodul.

Kont said:
Yeni serveriniz hayırlı olsunda Rrush_Battleground diye bir serveriniz de var sanırım?

Sağol Kont. 3 Sunucu var aslında. 2l türkiye lokasyonlu, 1 tane de Avrupa lokasyonlu. Avrupa lokasyonu 100+ ping sunucusu olan yabancı takımlar için kullanıyoruz. Sanırım sadece biz değil diğer clanlarda aynı dertten muzdarip. Sürekli yabancı maçlar oynanmadığı için, ihtiyacınız olunca haber verirseniz severek paylaşırız. Bosuna harcama yapmayın yani. Sanırım yakın zamanda en ideal avrupa sunucusunu bulacağız. Teker teker deniyoruz  :razz:

Bence IG ninki gibi hem türkiyeye hem de avrupaya eşit uzaklıkta bir lokasyon bulmaya çalışın.Pek anlamıyorum ama sanırım
en iyi çözüm size bu. :smile:

Kont said:
Bence IG ninki gibi hem türkiyeye hem de avrupaya eşit uzaklıkta bir lokasyon bulmaya çalışın.Pek anlamıyorum ama sanırım

Avrupa bir ülke değil maalesef.

Son_Kel said:
Kont said:

Avrupa bir ülke değil maalesef.
ne yillardir kandirilmisim ben onu hep ulke zannediyordum :grin: (sakin inanmayin ha son kel bizi kandiriyor :grin:)

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom