• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Ava

Sergeant Knight at Arms
WB
Diğer oyunlardanda tanıdığım başarılı bir clan. Umarım Mount&Blade'e yeterli zaman ayırıp iyi yerlere gelirsiniz. Hayırlı olsun.

refLex

Knight
WB
Bu tarz multigaming takımlarının 2-3 oyunla sınırlı kalmayıp , çeşitli açılımlar yapması çok iyi.Aynı takımı Trackmania Nations Forever'da da görmek isteriz :smile: .Başarıları dilerim.

segant

Banned
WB
ben sizin adamları görüyodum bizim serverda aklımda kalan tek mia :grin: ben de diyordum forumda bunların klan sayfası yok ama acmışşınız ne diyelim hayırlı olsun

Dadaruhi

Master Knight
BoromirofGondor said:
Ya ben hiç görmeim sizden birini öldünüzmü merak ediyorum

Ben bugün serverlarında Mia ve EmOrC ile oynadım biraz. Yaşıyorlar merak etme.  :smile:

Server'ınız hayırlı olsun bu arada. İyi oyunlar.

Fınarfın749

Sergeant Knight
Biz yeni bir ittifagız ittifak prensiblerinden dolayı az kişiyiz üye sayımız birbirine yakın sayılır eğer uygun bulursanız.27-30 haziran arası kararlaştırılan bir günde Team RRush'la 5e 5 dostluk macı yapmak istiyoruz.İyi günler:smile:

Status
Not open for further replies.
Top Bottom