Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
e1.5.6 sürümünde oyunuma mod ekledim ama eklediğim modlar açılmadı, bende modları sildim ve oyuna girmeye çalıştım fakat oyunum açılmadı. Application faced hatası alıyorum. bugün oyuna 14gb lik yeni e1.5.7 güncellemesi geldi, bende oyunumu bu sürüme güncelledim, hala daha aynı hatayı (application faced) alıyorum. Dosyaların bütünlüğünü doğrulamayı bir çok kez denedim, oyunu silip yeniden yükledim yinede application faced hatası alıyorum. Çözümünü araştırmadığım yer kalmadı. Lütfen yardım eder misiniz. (Bu arada oyunu steamden kullanıyorum.)

Fotoğraflar: application faced

e1.5.6 sürümünde oyunuma mod ekledim ama eklediğim modlar açılmadı, bende modları sildim ve oyuna girmeye çalıştım fakat oyunum açılmadı. Application faced hatası alıyorum. bugün oyuna 14gb lik yeni e1.5.7 güncellemesi geldi, bende oyunumu bu sürüme güncelledim, hala daha aynı hatayı (application faced) alıyorum. Dosyaların bütünlüğünü doğrulamayı bir çok kez denedim, oyunu silip yeniden yükledim yinede application faced hatası alıyorum. Çözümünü araştırmadığım yer kalmadı. Lütfen yardım eder misiniz. (Bu arada oyunu steamden kullanıyorum.)

Fotoğraflar: application faced
Hocam belgelerimde oyunun dosyasının içindekileri silmeyi dener misin? Save dosyalarının kayıt olduğu yeri yani.

dün oyunu 2. defa silip yeniden yükledim ve application faced hatası ortadan kalktı. Sonra oyuna 10 tane fln mod ekledimoyuna girdim hiçbir sorun yoktu. Sonrasında bannerlord tweaks modunu yükledim ve tweaks modunu kullandım, tweaks modunun çalışması için oyunu kapatıp açmam gerekiyordu. Bende oyunu kapatıp açtım ve oyun açılırken ekranıma bu çıktı
unknown.png

Tamam a basıp oyunu açtım save dosyama tıkladım ve oyuna girdim. Girdikten 1-2 saniye sonra application faced hatası aldım.

unknown.png

Merhaba! Ne yazık ki, modlu oyunlar için teknik destek sunamıyoruz ve bu soruna modların neden olmadığından emin olmamız gerekiyor. Modlar ile ilgili tam açıklamamıza göz atabilirsiniz. Lütfen bu makaledeki talimatları izleyerek tüm modlarınızı kaldırın. Daha sonra, buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökmenin hemen öncesine ait save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz? Ayrıca görüntüde paylaşmış olduğunuz pencerede ''evet'' tıkladıktan sonra oluşturulacak olan Crash ID ye de ihtiyacımız olacak. Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

Back
Top Bottom