Resolved application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.9
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
bu hatayı sürekli alıyorum dosyaların bütünlüğünü kontrol ettiğim zaman herhangi bir sıkıntı görülmüyor ancak oyuna girdiğimde başlıktaki hata çıkıyor oyunu 2 defa silip yükledim aynı zamanda 2 defa sound dosyasını silip dosya bütünlüğünü doğrula diyip dosyaları geri yükledim ancak hiçbir şekilde düzelmedi. lütfen yardım edin 2 gündür oyuna giremiyorum

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi ve donanım özelliklerinizi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi direkt buraya yapıştırabilirsiniz. Ayrıca çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz?

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi ve donanım özelliklerinizi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi direkt buraya yapıştırabilirsiniz. Ayrıca çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz?
steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\bin\Win64_Shipping_Client buraya girip oyunu sadece bannerlord yazan dosyayla hata almıyorum. sistem özelliklerim gpu rx 5600 xt 6gb tuff evo modeli
cpu ryzen 5 3600
ssd
asus prime b450-mk anakart
16 gb ram
bütün driverlar güncel oyunda aytnı şekilde

"steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Sounds" klasörünü silip tekrar verify ettikten sonra deneyebilir misiniz?

Konu QA ekibimize iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler.

"steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Sounds" klasörünü silip Steam'den "Verify integrity of game files" yapmanıza rağmen problem devam ediyorsa, o dosyayı silmeden dener misiniz? Eğer bu da işe yaramazsa oyunu bilgisayardan kaldırarak temiz bir kurulum yapar mısınız? Sorun Steam kaynaklı olabilir, oyun dosyalarını verify ederken düzgün indiremediği için veya indirirken bir şekilde bozduğu için oyun açılırken validation error çıkabiliyor.

As the required information was not provided within 2 weeks, this thread is marked as resolved. If the issue still continues, please update this thread.

Back
Top Bottom