Need More Info Application crashed because a fatal error... hatası

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.8
Oyun Sürümü
Beta Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

Enfo

Recruit
1.5.8 beta geldiğinde 1.5.7 mainden betaya geçip eski save dosyamı yükledim. oyuna girip bir lordla savasa girdiğimde yukleme ekranından sonra oyundan atıyor ve

Application crashed because of a fatal error occurred while reading a file.
Common cause of this is a corrupted game file.
Re-validating game files may solve this issue.
File :../../Modules/Native/AssetPackages/sturgia_armor.tpac
Error : Decompression failure

hatasını veriyor. oyun dosyalarını doğrulamayı denediğimde "1 dosya doğrulanmadı yeniden indirilecek" uyarısı alıyorum ama bir indirme gerçekleşmiyor. oyuna girdiğimde aynı hatayı alıyorum.tekrar 1.5.7 ye geçmeyi deniyorum bu seferde

Mount & Blade II : Bannerlord oyununun bir dosyası uygulaması tarafından kilitlenmiş ve güncellenememektedir lütfen bu uygulamayı kapatıp tekrar deneyin

Program: D:\Oyunlar\Stetam\steamapps\common\Mount & Blade Bannerlord\Bin\Win64_shipping_client\TaleWorlds.MountAndBlade.Launcher.exe
Dosya: D:\Oyunlar\Steam\steamapps\common\Mount & Blade Bannerlord\Modules\Native\AssetPackages\aserai_armor.tpac

hatası alıyorum.

Merhaba. Buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökmenin hemen öncesine ait save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz? Ayrıca çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID ye de ihtiyacımız olacak. Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Back
Top Bottom