Resolved Application Crash Hatası(Oyun içi)

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.6
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2021-01-19_16.55.51_927d5fbd1bc5bf77a0d8f7c7296d2a33
Merhaba uzun bir aradan sonra yeni bir oyun açtım. Mutlu mutlu fetihler yapıyordum ta ki atıma batanyalı at zırhı takana kadar. O zırhı taktıktan sonra oyun 5 dakika gibi süre içinde crash verimeye başladı. Hata raporu gönderiyorum, tekrar açıyorum 5 dakika geçince gene crash veriyor. Crash yediğim uyarı mesajında zırh dosyası yazdığı için oyuna girip zırhı değiştirdim. Kendimce çok mantıklı bir çözümdü ama bir işe yaramadığını görünceye kadar. Sonuç olarak o kayıt dosyasındaki oyunu oynayamıyorum. Hata raporu gönderince bana böyle bir kod verildi. Bunu buraya atmalı mıyım bilmiyorum. Belki yararı olur diye bırakıyorum.

Dosya bütünlüğü doğruladım. Gene hata aldım. Lakin bu sefer o zırh dosyası yazmayıp sadece application crash hatası aldım.

Merhaba. Geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunu hala yaşıyor musunuz?

Teşekkürler geri dönüşünüz için, ne kadar zaman sonra geri döndüğünüz önemli değil geri dönüş yapmanız yeterli. Sorun çözüldü.

Sorunun çözüldüğüne sevindim. Başka bir problem yaşanması durumunda lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom