Apex Legends™

Users who are viewing this thread

Twitch Prime abonelerine Loot açılmış.  Yani Prime üyesi olanlar şuan prime loot alabilirler.

Havoc Adlı silahın duyurusu yapıldı. Energy Ammo kullanıyor bu silah.

Turbocharger ile Spin-Up olayını siliyor (?) Spin-up sekme mi acaba?
Select Fire ile Güçlü bir lazer topu atıyor.

Mastiff Shotgun için yeni bir skin var.

Oyunun başlama koduna "+twitch_prime_linked 1" yazarsanız prime ödülü olan Pathfinder kostümünü ve 5 lootbox alabilirsiniz. Açık fark edildiğinde kostümü kaybedeceksiniz büyük ihtimal.

Ben daha 1 saat önce kodu kullandım, ucu ucuna yetişmişim ama patlamış :lol:

5 sandık kâra mı geçtik yoksa onlar silinecek mi ?

Bu arada 1000 apex coins şuan markette €10, 1 aylık origin acces basic alırsanız 1000 apex coins+ bir silahın kostümü hediye oluyor.
1 aylık origin acces basic €4.

750 apex coins ile Mirage’i açtım. Biriken parayla da diğer karakteri açacağım, ikisini açacak vaktim yok internet kafede oynadığım için :lol:

Bu oyunu bi ben oynayamıyorum heralde  toplam 1 kill var galiba .d
Hiç win yok bi tanecik 2.lik var oyundaki adım ferhatSSR eklemek isteyen olursa eklesin gireriz.

Bu robotu oynaması ne kadar zevkli ya.  Atıyosun ipi fışşt örümcek adam gibi. yükselip rakibin arkasına iniyorum bir anda , sonrasını tahmin edersiniz.
Ekleyin benide , biraz kolsuzum ama idare ederim.
Nick : ROBO_BlTCH_TR
BlTCH deki "I" harfi değil küçük "L" harfidir. Yoksa izin vermiyor  :grin:

Pathfinder'da hitbox sorunu var. Epic Skinlerinde ki karakter daha büyük olduğu için o skinlerde normal ama diğer daha ince görünen skinlerinde boşluğa sıktığınızda mermi yine işliyor. Eğer standart skinlerin hitboxu daralırsa, epic skin kullananlara haksızlık olur. Öteki türlü de rakibe karşı haksızlık olur. Bakalım ne olacak.

İlk winimi aldım. Bloodhound'a legendary skin çıktı diye onu oynayayım dedim kill leader olarak bitirdik oyunu (3 kill [2 kill zaten son savaşta alındı]) 2v3 kazandık ama son savaşı işin güzel kısmı oydu. İlk çatıştığımız Squad'ı çemberin ucunda bulduğumuz için ölen herifin bannerı almaya süre yetmedi.

Not: Battle Royale oyunları arasında sisteme en az iş düşen oyun bu gibi hissediyorum şahsen. Pubg için para döküp 20 fps ile oynayacağıma. Fortnite'da nedense max range kasıyor bundan ötürü en uzun menzilden sniper mermisi yiyorum ve adamı göremiyorum. Ama bunda sıkıntı olmadan akıyoruz.

Oyunsuzluktan ben de indirdim madem Origin üzerinde var diyerek. Antialiasing hariç herşeyi düşürdüm 1080p'de 90-120 fps veriyor. 144 Hz ekranda daha rahat oluyor. Ama oyun zor ya çatışma girdiğim gibi ölüyorum.

Edit: Adamlar iyi tasarlamış genel özellikleri. Steam hesabını bağlama imkanı bile varmış. Oynamak isteyen olursa şey etsin.

Oyun iyi ya. Pubg neyse de förtnayt her zaman çöptü benim için. Apex bende biraz crysis havası hissettirdi zaten titanfallı da seviyordum.

Ben battle royaleden anlamam. Benim için önemli olan oyunun adam gibi yapılmış olması. Optimize özürlü, bug yuvası PUBG'yi hiç sevemedim. Verdiğim 70 liraya hala acıyorum. O kadar satıp satıp hala daha oyunu düzeltemiyor olmaları da çok komik. Aman skin ekleyelim de para harcasınlar kafasını gördükten sonra iyice soğudum. Fortnite ise beleşti, PUBG gibi bu da UE4 ile yapılmıştı ama performans çok iyiydi akıyordu oyun. Bug yoktu, arayüz basitti hatta çocuksuydu biraz. Hissiyatı için bir şey diyemiyorum combat kısmında noob olduğum için kıyaslamam doğru olmaz ama atla zıpla shotgunla geçir beni sarmıyordu. Aylar sonra Black Ops 4'ün açık betasında Blackout oynadım. PUBG-Fortnite ikilisinden de iyiydi. Call of Duty olduğunu hissettiriyordu ama daha zevkliydi. PUBG gibi oynanan ama Fortnite gibi çalışan bir oyundu. BR sevenler tabi ki eksikliklerini hemen görüp şikayet etmişlerdi işte envanterdir falandır filandır ama beğenmiştim ben. Ha tabi para verip uzun vadeli oynamazdım.

Apex için ise şüphelerim vardı bir anda patladığı için. Son ana kadar gizli tutulması çok ilginç. Ama 11 ay önce Reddit'te sızdırılmış haritası, kimse inanmamış tabi. :grin: Titanfall oyunlarını oynama fırsatım olmadı ama beğeniyorum özellikle Titanfall 2 singleplayer izlemiştim çok başarılı. Apex çıktıktan sonra öğrendim ki baya bildiğimiz Source motoruyla yapmışlar bu oyunları. Apex izlemiştim bilgim de vardı oyundan şaşırmıştım oradan ilgi duydum indirdim gece.

Oyunun BR kısmından çok anlamıyorum, sevenleri çok başarılı bulmuş. Lootu şöyle iyiymiş, haritası şöyle dengeliymiş falan ben anlamıyorum onları. Ama oyun solid, sorunsuz, akıcı ve kaliteli olduğunu hissettiriyor. Ping sistemi çok hoşuma gitti hatta R6S için de böyle yapılabilir mi diye tartışmaları dönüyor şimdi. Combat kısmında yine çuvallıyorum, sırf Lifeline oynuyorum diğerleri karışık geldi. İnsanları vuramamak garip ya yeni olduğum için sanırım. Sıkıyorum sıkıyorum mermiler bir yere gidiyor ama belli değil nereye gittikleri. :grin:

Sadece trio oynanması iyi mi kötü mü bilmiyorum ama arkadaşlarla oynanması çok daha eğlenceli olur.

pubg ye herkes kötü optimizasyon diyor ama ben pubg'de APEX'ten daha çok fps alıyorum garip bir şekilde, apex bildiğin kasıyor bazı yerlerde, pubg ise mis gibi 80'in altını görmüyor.

Back
Top Bottom