[AOS] Academy of Swan

Users who are viewing this thread

Gerçek bir AOS'lusun be horse =)

Evet, tüm AOS listesini teamspeakten ve ana kadrodan siliyorum. AOS'ta revizyon öncesi aktif olan / ben AOS'luyum diyenler bana forumdan veya steamden ulaşsınlar. Tek tek kayıt edeceğim. Bilginize arkadaşlar.

Şuan kayıtlı olan ;

Revizyon nickine uygun olanlar;

Kenick
Exeo
Lynax
Thracian
Flip
Custo
Markeloff
Tregor

Olmayanlar;

Horse_Killer  ( :razz: )

Elraen said:
Gerçek bir AOS'lusun be horse =)

Evet, tüm AOS listesini teamspeakten ve ana kadrodan siliyorum. AOS'ta revizyon öncesi aktif olan / ben AOS'luyum diyenler bana forumdan veya steamden ulaşsınlar. Tek tek kayıt edeceğim. Bilginize arkadaşlar.

Şuan kayıtlı olan ;

Revizyon nickine uygun olanlar;

Kenick
Exeo
Lynax
Thracian
Flip
Custo
Markeloff
Tragor

Olmayanlar;

Horse_Killer  ( :razz: )

AhmetHan40 said:
S.a, biz H5 klanı olarak sizinle antreman maçı yapmak istiyoruz da, kabul ederseniz ayarlayalım.

Şu an AOS'un duruma belirsiz , bence IOS aktif hale gelince onun yönetimiyle iletişime geçmen daha mantıklı olur.

AOS bütünüyle IOS'a aktarılıp, warband 2'ye kadar revizyona girecek ve pasif kalacaktır. Eğitime IOS'tan devam edilecek. Yakında gerekli duyurular yapılacaktır.

Horse_Killer said:
Bannerlord'da mı aktif olacağız yani?

Bannerlordda AOS, KOS gene aktif olacak tabi. Şuanki pasif dönemde, artık ne kadar native oynayan varsa AOS'ta KOS'ta ki toplasan 10 kişi, onlar IOS'ta oynayacaklar.

AOS'taki herkes IOS'a geçiyor işte.. KOS'tada 5-6 kişi hala native oynamakta, onlarda IOS'a geçecek.
Warband 2 geldiğinde, IOS kapanacak. Olay bu =) komplike bir durum yok yani

Merhabalar AOS Yüksek Yöneticileri ben mikrofonlu konuşma yapamıyorum ne olduğnu bile bilmiyorum ama kendimi eğitmek istiyorum ASLINDA FEN DEĞİLİMDİR FAKAT BİRKAÇ EKSİKLERİM VAR BUNLARI AOS LA KAPATA BİLECEĞİİ DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN BNİ KLANA ALIM DEDİĞİM GİBİ BEN KONUŞMASAM MİKRAFONLA OLMAZMI

batuhanfb1234 said:
Merhabalar AOS Yüksek Yöneticileri ben mikrofonlu konuşma yapamıyorum ne olduğnu bile bilmiyorum ama kendimi eğitmek istiyorum ASLINDA FEN DEĞİLİMDİR FAKAT BİRKAÇ EKSİKLERİM VAR BUNLARI AOS LA KAPATA BİLECEĞİİ DÜŞÜNÜYORUM LÜTFEN BNİ KLANA ALIM DEDİĞİM GİBİ BEN KONUŞMASAM MİKRAFONLA OLMAZMI
klana girme isteğini özelden ileteydin ya mübarek ayrıca AOS pasif diye biliyorum?

Back
Top Bottom