Antivirüs programı sorunu.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Deagius

Sergeant at Arms
Merhaba arkadaşlar,

Ben Media&Markt' ten yaklaşık bir ay önce dizüstü bilgisayar aldım ve dizüstünü bilgisayarın yanında McAfee Anti-virüs programını da satın aldım. Satın almama rağmen, bana deneme sürümünü yüklemişler ve deneme sürümüm bitti. Şimdi benden ürün anahtarı istiyor ama bende herhangi bir ürün anahtarı yok. Bunu vermediler bana veya bahsetmediler. Deneme sürümünü kurmuşlar sadece. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Gidip şikayet mi etmeliyim, yoksa başka bir yolu var mı? Yanıtlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler,
İyi forumlar...

Faturası falan yok mu, varsa git Media&Markt'a tekrar yüklettir.

BozRadagast said:

Var fatura da aldığım gözüküyor zaten, ama böyle bir şey yapmaları çok saçma geldi, belki bir çözümü vardır diye paylaştım sorunumu.

Deagius said:
BozRadagast said:

Var fatura da aldığım gözüküyor zaten, ama böyle bir şey yapmaları çok saçma geldi, belki bir çözümü vardır diye paylaştım sorunumu.

Yanlışlıkla olan bir şeydir heralde.Telefonla ara sor yetkililere istersen.

BozRadagast said:
Deagius said:
BozRadagast said:

Yanlışlıkla olan bir şeydir heralde.Telefonla ara sor yetkililere istersen.

Peki tamam, müşteri hizmetlerini arıyım bari. Belki kolay bir çözümü vardır diye açtım konuyu tekrar söylüyorum. Gereksiz yere açtım diye düşünmeyin lütfen.

Yine de buna benzer bir sorun yaşayan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

İyi forumlar...

Virüs programın kutulu değil mi? Böyle şeyleri kendin alıp kur başkalarına kurdurtma. Kullacı adı yaratması var bu işin seri numarası var sonra.

Hayır. 50-60 lira bir fiyat aldılar ve 2 saat sonra gelip alın, kurulum bitmiş olur dediler.

Mecbur gideceğiz artık, ben üşendiğimden gitmiyordum, buraya yazayım belki bir bilen olur falan diye de neyse artık. Yarın gidiyim de hallederler inşAllah.:smile: Yanıtlarınız için teşekkür ederim hepinize, kilitliyorum konuyu. :smile:

Hacı her şey tamam da gittin Mcaffee mi aldın sahiden? Yani kaspersky eset falan olaydı keşke. Gerçi bu hep satıcıların pisliği mcaffee'ye indirim koyuyorlar millet gidip onu alıyor.

Not: Git oraya bağır çağır. Ne biçim iş yapıyorsunuz siz falan de akılları başlarına gelsin.

Cd si olmamasi biraz tuhaf ama son zamanlarda bilgisayarin fiyatini ,musteri icin, dusurmek icin cd siz hazir laptoplar sunuyorlar belki ondan olabilir.

Ama arkadasin da dedigi gibi sece sece mcaffee mi sectin arkadas :smile:. Onun yerine Avg free kullansan daha iyi olurdu.:smile: O bile isini gorurdu.

Tomiriz said:
Cd si olmamasi biraz tuhaf ama son zamanlarda bilgisayarin fiyatini ,musteri icin, dusurmek icin cd siz hazir laptoplar sunuyorlar belki ondan olabilir.

Ama arkadasin da dedigi gibi sece sece mcaffee mi sectin arkadas :smile:. Onun yerine Avg free kullansan daha iyi olurdu.:smile: O bile isini gorurdu.
Quiksilver said:
Hacı her şey tamam da gittin Mcaffee mi aldın sahiden? Yani kaspersky eset falan olaydı keşke. Gerçi bu hep satıcıların pisliği mcaffee'ye indirim koyuyorlar millet gidip onu alıyor.

Not: Git oraya bağır çağır. Ne biçim iş yapıyorsunuz siz falan de akılları başlarına gelsin.

Yalaka bir satış sorumlusu şu kadar fiyat daha verirseniz, anti-virüs programı da kurarız dedi. Bende tamam onuda kurun bari dedim işte verdim istedikleri miktarı. Dediğim gibi 1,5 - 2 saat oralarda geçirip geldim aldım laptopu ama hiçbir bilgi vermediler bana. Sorunda bu zaten, yarın gidiyim de ortalığı karıştırayım ben orada, iyi gaza getirdiniz beni :smile:)

Deagius said:
Tomiriz said:

Quiksilver said:

Yalaka bir satış sorumlusu şu kadar fiyat daha verirseniz, anti-virüs programı da kurarız dedi. Bende tamam onuda kurun bari dedim işte verdim istedikleri miktarı. Dediğim gibi 1,5 - 2 saat oralarda geçirip geldim aldım laptopu ama hiçbir bilgi vermediler bana. Sorunda bu zaten, yarın gidiyim de ortalığı karıştırayım ben orada, iyi gaza getirdiniz beni :smile:)

Sen antivirus programini ayriyeten almissin, yani hazir full paketli (all inclusive) bilgisayar almamissin. Bundan dolayi sana en azindan Cd'sini vermeleri gerekiyor yada registration kodu vermeleri gerekiyor. Farz edelim sen ilerde bilgisayarini format yaptin eeh ozaman ne olacak nasil antivirusu kuracaksin bu yuzden cd veya registration kodunu eklemeleri gerekiyor.

Not: Fazla gaza getirmek istemem ama sen yinede eline tespihi almaya unutma aga. :smile: :smile:

Montewar said:
Eset'ten iyidir.

Mcaffe esseten daha mi iyi? Hic zannetmem

Arkadaşlar, gittim bağırdım çağırdım biraz. Pürüz çıkartsalar da yine de verdiler kutuyla birlikte Ürün Anahtarını. Beni gaza getirdiğiniz için, hepinize teşekkür ediyorum :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom