Resolved Ansiklopedide yanlış isimler

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.7.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Farklı npc'ler çocuk dogurdukça andiklopedide isimlerinde sıkıntı çıkıyor. Örneğin bir kız evlat, ismi Gandarina, anne adı Helea. Fakat kızın ismini ansiklopedide aratınca hiçbir şey çıkmıyor, Gandarina'nın profili Helea ismi altında çıkıyor. Bir diğer örnek: Batanya kralı Caladog'un orijinal evlatları dışında iki oğlu daha oldu. Birinin adı Ergeom digeri Mych. Fakat ansiklopedide arama yaparken ikisi de caladog diye çıkıyor. Aynı şekilde oğlum Achyr'in ismi de ansiklopedide benim ismim olan Norgo adı altında bulunuyor. Anladığım kadarıyla bir çocuk yapıldığında erkekse babasının, kızsa annesinin adı altında gözüküyor ansiklopedide kendi isimleri yerine.

1 hafta oldu kimse yardım etmeyecek mi @uçanbiblo, @bFaceIII? Oyunda 1115 yılındayım, eski npcler gitgide azalıyor ve yerlerine çocukları geçiyor ama kimin kimin çocuğu olduğunu bilmezsem ansiklopedide bulamıyorum. Sallıyorum aşağıda bilmemne şu kisileri infaz etti diyor, bu kadar kişiyi artarda hangi deli infaz etmiş diye bakiyorum ansiklopediye, yeni npc olduğu icin çıkmıyor sayfası. Ben şimdi tüm kalradya'da kim kimi doğurmuş onu mu ezberleyeyim?

Merhabalar, sorunu yaşadığınız kayıtlı oyun dosyasını sitemizden ticket oluşturarak bize iletebilir misiniz? Oyun dosyasını bize ulaştırmak için www.taleworlds.com sitesine girip forum hesabınızla giriş yapın, "My Account" seçeneğine tıklayıp ordan "My Open Tickets" seçeneğine gidin. Açılan sayfada kayıtlı oyun dosyanızı bize iletecek ticket'ı oluşturabilirsiniz, oluşturduğunuz ticket'a forum linkini eklemeyi unutmayın.

Merhabalar, sorunu geliştiricilere ilettim ve bunun bir "bug" değil, bilinçli yapılan oyun tasarımı olduğunu söylediler. Yani ansiklopedide sorun yok ve özellik doğru çalışıyormuş.

Sizde de acaba benle aynı şekilde mi çalışıyor? Nasıl bilinçli olduğunu anlayamıyorum. Caladogun 5 oğlu olsun, hepsinin farklı ismi olsun, hiçbirini ansiklopedide isimleriyle bulamıyorum, ansiklopedi'de arama yaparken 5i de caladog olarak gözüküyor, bu nasıl bilinçli olabilir ki? Peki ben 1115 yılından 1155 yılına ilerlersem ne olacak? 30 tane caladog mu olacak? Hangisinin hangisi olduğunu nereden bilebilirim? Ayrıca zaman ilerledikçe isim havuzu yetersiz kaliyor ve ayni isimli cok fazla yeni npc doguyor. Bu yuzden zaman ilerledikce hem benim dedigim sorundan hem de isim havuzu yetersizliginden ansiklopedi tamamen işe yaramaz bir seye dönüyor. Cidden, asagida bildirimde salliyorum Porev isimli npc'nin iki farklı npc'yi infaz ettiği yaziyor. Ben ansiklopediye gelip porev yazdigimda eger oyunun basinda baska bir porev varsa o cikiyor, baska porev yoksa kimseyi bulamıyorum. Peki soru şu, ben o iki kişiyi infaz eden Porevi NASIL bulacağım? @uçanbiblo

Back
Top Bottom