Resolved Ansiklopedi Hatası. son görülme bugün

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

FireToxx

Recruit
bunu okuyan arkadaşlar. Hepinize merhaba bu sorunu 1.5.7 güncellemesinden sonra aldım güncellemeden sonra no name isimli bir hata daha aldım.(birliklerin isimleri görülmüyor.) yeni hikaye kurduğumda no name hatası düzelirken diğer hatamız olan son görülme bugün devam ediyor. Yardımcı olabilecek yada önerisi olan varsa yazarsa çok mutlu olurum. İyi günler.
:xf-smile:

Merhaba. Bu sorunun 1.5.8 Beta sürümünde yaşanıp yaşanmadığını test edebilir misiniz?

Enteresandır bazen gösteriyor bir anlık da olsa ama maalesef bir anlık oluyor bu. sonrası 5, 6 gündür aynı yerlerinde yazıyor, takılı kalıyor.

arkadaşlar bide bu hata 1.5.6 sürümüne girdiğimde devam ediyo orda kayıtlı bir hikayem vardı. onu 1.5.8 e yükseltme şansım varmı?

arkadaşlar bide bu hata 1.5.6 sürümüne girdiğimde devam ediyo orda kayıtlı bir hikayem vardı. onu 1.5.8 e yükseltme şansım varmı?
Yükseltmek derken konuyu biraz daha açabilir misiniz? 1.5.6 sürümündeki save dosyanız 1.5.8 de açılabilir olmalı herhangi bir yükseltme olmaksızın.

Gönderdiğiniz dosyayı bulmaya çalıştık ancak ne yazık ki çok sayıda dosya olduğu için pek mümkün olmadı. Görüntüler ile birlikte save dosyanızı da, linke yer vererek, tekrar yükleyebilirseniz süreci hızlandırabiliriz. Şimdiden teşekkürler.

Gönderdiğiniz dosyayı bulmaya çalıştık ancak ne yazık ki çok sayıda dosya olduğu için pek mümkün olmadı. Görüntüler ile birlikte save dosyanızı da, linke yer vererek, tekrar yükleyebilirseniz süreci hızlandırabiliriz. Şimdiden teşekkürler.
Bu sayfanın linkini ve modlu, modsuz olarak iki adet save dosyamı ss' leriyle birlikte belirterek tekrardan yükledim.

Bu sayfanın linkini ve modlu, modsuz olarak iki adet save dosyamı ss' leriyle birlikte belirterek tekrardan yükledim.
Paylaşım için teşekkürler. Konu QA ekibine iletildi. Geliştiricilerimizden alacağım geri dönüş doğrultusunda bu başlığı güncelleyeceğim.

Bu sorunun önümüzdeki versiyonlarda çözülmüş olacağını planlıyoruz. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

Back
Top Bottom