Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.7
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.

madly

Recruit
Merhaba, oyuna Epic Games üzerinden sahibim. Ansiklopedide Lordların yerine bakmak için girdiğimde "son görülme bugün" yazıyor, devamı yok. Çok az Lord'da bu sıkıntı olmuyor. Oyunu İngilizce'ye alıp baktığımda sorunsuz görebiliyorum. Her seferinde dil değiştirmek çok külfetli olmaya başladığı için üye oldum ve bu konuyu açtım. Oyun için teşekkürler ?

Merhaba Taleworlds yetkilileri. Aynı sorun bende de var ve şöyle iki fotoğraf bırakıyorum buraya. Bu sorun Türkçe dilde var İngilizce'ye aldığımda sorun ortadan kalktı. Bilginize.

Merhaba. Bu sorunun farkındayız ve önümüzdeki versiyonlarda çözülmüş olmasını planlıyoruz. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

Merhaba. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Haritada bir gün hiçbir şehre girmezsem lordların son görülme yerleri güncelleniyor. Ancak bir şehre veya köye girersem son görülmeler kayboluyor. Hatanın çözümünde belki işe yarar diye paylaşayım istedim. İyi forumlar...

2 saatlik bir arastırma ugras sonucu sorunu cozume kavusturmus bulunmaktayım
1 - "C:\Games\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR" klasörü icinde bulunan "std_module_strings_xml_tr" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin.
2 - ctrl + f tusuyla "yjXoftYs" satırını bulun .
3 - satırın tamamını " <string id="yjXoftYs" text="Son olarak {?IS_TODAY}bugün{?}{DAY_VALUE} gün önce{\?} {SETTLEMENT} görüldü." /> " olarak değiştirin ve kaydedin
bende işe yaradı umarım sorunu cozmusuzdur.

Merhaba, sizin söylediğiniz konumdaki dosyaya sağ tıklayıp düzenle yaptığımda bu hatayı alıyorum.

An2TM9.jpg

merhaba, notepad veya notepad ++ yardımıyla acılabilir.
sağ tıklayıp birlikte aç veya düzenle seceneğinden secebilirsiniz.
notepad ++ yükleyip deneyin.

Merhaba, sorunum çözüldü teşekkür ederim. Yanlız şöyle bir durum var haritada gezerken son görülmeler güncellenmiyor. Herhangi bir lokasyona girmem gerekiyor kale, şehir, köy gibi. Bu normalmidir emin değilim önceden haritada gezerkende kendi kendine güncelleniyordu çünkü.

2 saatlik bir arastırma ugras sonucu sorunu cozume kavusturmus bulunmaktayım
1 - "C:\Games\Mount & Blade II Bannerlord\Modules\Native\ModuleData\Languages\TR" klasörü icinde bulunan "std_module_strings_xml_tr" dosyasına sağ tıklayıp düzenle deyin.
2 - ctrl + f tusuyla "yjXoftYs" satırını bulun .
3 - satırın tamamını " <string id="yjXoftYs" text="Son olarak {?IS_TODAY}bugün{?}{DAY_VALUE} gün önce{\?} {SETTLEMENT} görüldü." /> " olarak değiştirin ve kaydedin
bende işe yaradı umarım sorunu cozmusuzdur.
çok teşekkür ederim aynı sorun vardı çözdüm bu yolla ama bazı yerler ingilizce oldu.

Bende bahsedilen satır dahil olmak üzere bi çok satır yok. Oyunu epic'ten almıştım. std_module_strings_xml_tr dosyasını yükleyebilecek veya drive'a yükleyip paylaşabilecek biri var mı?

Bende bahsedilen satır dahil olmak üzere bi çok satır yok. Oyunu epic'ten almıştım. std_module_strings_xml_tr dosyasını yükleyebilecek veya drive'a yükleyip paylaşabilecek biri var mı?
1.6.0 da yani şuanki son sürümde düzelmiş olması gerek.ben biraz dolaştım geçen gün,sorun çözülmüş gibiydi.

Back
Top Bottom