Anno Domini 1257 Türkçe Sayfa & Hatasız İndirme

Currently viewing this thread:

SniperTR said:
Moddb linki çalışmıyor. Başka nereden indirebiliriz
Download Now tıkladıktan sonra biraz beklemen gerekiyor, indirme başlamzsa hemen üstte  download 1257AD_1.13.exe  yazısına tıkla.
 

SniperTR

Squire
WB
Modu indirmeye başladığımda kötü amaçlı yazılım hatası alıyorum. Uyarıyı chrome ayarlarından kaldırıp tekrar indirdim fakat umarım dosya virüslü değildir.
 
SniperTR said:
Modu indirmeye başladığımda kötü amaçlı yazılım hatası alıyorum. Uyarıyı chrome ayarlarından kaldırıp tekrar indirdim fakat umarım dosya virüslü değildir.
https://www.virustotal.com/tr/url/6a49ae6b944638d70fefad7565394103c6412b5550b4507f23ca968b63e528b0/analysis/1484250893/
 

mertgundogan

Recruit
İki defa indirdim kurarken nsis error hatasını veriyor. Moddb bozuk yani. Çalışıyor falan demeyin. Biri farklı bir link verebilir mi ?
 
Mod desteği sunmuyorum, modun geliştirici takımında değilim. Teknik bilgim yok. Sadece modun indirme sayfasının çevirisini yaptım ve linkleri güncel tutuyorum. Ki dediğin gibi modu indirdin, gerisi beni fazla bağlamıyor. Modu yapanlar ana forumda takıldığı için koskoca subforum açılmış. Adamların koskoca subforumundaki bütün konuları çevirip buraya koyamayacağıma göre orayı inceleyeceksin. Ki ilk sayfada linkini vermiştim sayfalarının. Al burada aran sorununa çare yoksa konu aç yaz.

https://forums.taleworlds.com/index.php/board,167.0.html
 

hamzax

Banned
WB
ABİ  oyun çok güzel  oyunda moğollar ve haçlıların hepsini aldım memlüklerin yarısını aldım en son memlükler barış teklif ettiler :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :party: :party: :party: :party:
 

LordYilmaz

Recruit
Kasıntı alanlar için grafikleri düşürebilir ve oyuna girmeden Mount&blade oynaa yazısının altındaki ayarlar bölmünden ekrana gelip direkctişi düşürün grafikler çok kötü olur ama belki biraz düzelir
 

SLobHeaT

Sergeant
Mod hakkında merakı olan varsa o meraklarını bir kenara bırakıp modu indirmeli lakin 2-3 bugla pes etmemesi lazım ayrıca Türkçe yamayla daha güzel bir hâl alıcaktır.
 

Whatmkes

Recruit
modda köylerden hep okçu askerler çıkıyor hiç süvari falan yok modda sadece paralı askerlerden alınıyor süvariler beğenmedim modu
 

logrolf

Sergeant at Arms
WBNWWF&SVC
arkadaşlar oyunda yönetme hakkı daha fazla nasıl elde edebilirim (kale alıp malikaneye bina inşa etmek dışında)
 
Top Bottom